Mustafa Kaya kimdir? 2. Sayfa Kanal D Ahmet Kaya gerçek abisi mi?

Mustafa Kaya kimdir? Müge ve Gülşen'le 2. sayfa programına konuk olan Mustafa Kaya kimdir? Mustafa Kaya nereli, kaç yaşında gerçekten Ahmet Kaya abisi mi? Mustafa Kaya ekranlara ilk defa çıktı.

Mustafa Kaya kimdir? 2. Sayfa Kanal D Ahmet Kaya gerçek abisi mi?
Yayın Tarihi: 15.03.2019 12:02:00

Mustafa kaya kimdir? Mustafa Kaya Müge ile Gülşen'le 2. sayfa programına konuk oldu. Ahmet Kaya gerçek abisi mi kim diye merak edildi. Mustafa Kaya 2. Sayfa programında rekor kıran konuşma yaptı. Mustafa Kaya kimdir? nereli, kaç yaşında merak ediliyor.

Ahmet Kaya çok özledim

Ahmet Kaya şarkılarını dinleyince bazen gülüp bazen ağlıyorum diyerek fırtınalı bir hayat yaşadığı ve paramparça olan gemiden çıkarak sanata yürüdüğünü söyleyen Mustafa Kaya, artık Ahmet Kaya olduğunu ve onu çok özlediğini söyledi. Ahmet Kaya 2. konseri Emek sinemasında yaşanan olay sonrası gözyaşlarını tutamayan Mustafa Kaya uzun bir süre sonra ilk defa TV'ye çıktı.

Mustafa Kaya 2. Sayfa canlı yayınınfa

Mustafa Kaya 2. sayfa programına konuk oldu. 15 Mart tarihinde programa katılan Mustafa Kaya gerçekten Ahmet Kaya kardeşi m yorumları yapıldı. 

Filmi çektirmem

Ahmet Kaya filmini izni olmadan filmini çektirmeyeceğini dile geitren Mustafa Kaya, Serdar Ortaç sorusu da soruldu. Serdar Ortaç gelirse affederim desede orada daha kalın isimlerin yer aldığını söyledi. Mehmet Aslantuğ o gecede yaşadıklarını da dile getirdi. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X