Nebahat Çehre kimdir? Çocuğu var mı? Nebahat Çehre kaç yaşında

Nebahat Çehre kimdir? Kaç yaşında? arama motorunda aranmaya başlandı. Türk sinemasının en güzel kadınlarından biri olan ve son dönemde oynadığı yalı kadını rolleriyle çok dikkat Nebahat Çehre bugün Kanal D'nin çok sevilen 2. Sayfa programına konuk oldu. İşte Nebahat Çehre'nin hayatı...

Nebahat Çehre kimdir? Çocuğu var mı? Nebahat Çehre kaç yaşında
Yayın Tarihi: 9.10.2019 11:08:00

Uzun bir süredir ekranlarda göremediğimiz ve güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Nebahat Çehre bugün Kanal D'nin 2. Sayfa adlı magazin programına konuk oldu. Oynadığı yalı kadını rolleriyle herkesi büyüleyen ve normal hayattaki tarzıyla da çok dikkat çeken Nebahat Çehre kimdir? Çocuğu var mı? Nebahat Çehre kaç yaşında? çok merak ediliyor. Biz de sizler için Nebahat Çehre'nin hayatını araştırdık bulduk.NEBAHAT ÇEHRE KİMDİR?

1944 Samsun doğumlu olan Nebahat Çehre, dört çocuklu bir ailenin kızı olarak doğmuştur. 5 yaşındayken ailesiyle birlikte İstanbul'a gelen Çehre 15 yaşındayken Türkiye Güzeli seçilmiştir. Ardından fotomodellik ve mankenlik yapan Nebahat Çehre, 1961'de Yaban Gülüm filmiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. 

1964 yılında Kamalı Zeybek filminde rol alan ve o sırada Yılmaz Güney ile tanışan Çehre, 1967'de Yılmaz Güney ile evlenmiş ve kameralardan uzaklaşmıştır. 1968 yılında Güney'den boşanan Nebahat Çehre, ardından sektöre geri döndü. 
70'li yıllarda seks filmleri furyasıyla gündeme bomba gibi düşen Nebahat Çehre, ikinci evliliğini Yavuz Demir ile yaptı. Bu süreçte de ekranlardan uzak kalan Çehre, boşandıktan sonra televizyon ekranlarına geri döndü. 

Giyim tarzı ve güzelliğiyle her daim çok beğenilen Nebahat Çehre bugün canlı yayında da tüm zarafetiyle herkesi büyüledi. 

Nebahat Çehre'nin son dönemde rol aldığı diziler

- 2004-2006 Haziran Gecesi
- 2008-2010 Aşk-ı Memnu
- 2011-2014 Muhteşem Yüzyıl
- 2014-2014 Kara Para Aşk
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR