Neymar'ın İtirafı: Hatalıydım Kabul Ediyorum

Brezilya'nın yıldız futbolcusu Neymar, sosyal medyadan yayımladığı son videosunda Dünya Kupası'nda tepki çeken davranışlarından ötürü hatalı olduğunu kabul etti.

Neymar'ın İtirafı: Hatalıydım Kabul Ediyorum
Yayın Tarihi: 30.07.2018 11:36:00

Rusya'da düzenlenen 2018 Dünya Kupası'nın çeyrek final karşılaşmasında kupanın iki favorisi eşleştiler. Erken final adı verilen bu karşılaşmada yüzü gülen takım Belçika olmuştu. Brezilya'yı 2-1'lik sonuçla Dünya Kupası'nın dışına itmişlerdi.Brezilya yıldız futbolcusu Neymar'dan çok şeyler bekliyordu. Neymar beklenen performansı gösterememiş üstüne sahada gösterdiği davranışlar tepki almıştı.Brezilya'nın Meksika'yı 2-0 yendiği maçta Neymar, kendini sahada yerden yere atmış, bu davranışı sosyal medyada alay konusu olmuştu.Yıldız futbolcunun sponsoru tıraş bıçağı markası Gilette için çekilen videoda Neymar, "Fazla tepki verdiğimi düşünebilirsiniz, evet bazen bunu yapıyorum. Ancak gerçekte sahada acı çekiyorum. Onun dışında neler yaşadığımı tahmin edemezsiniz" diyor.
 

 ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X