Nihat Doğan'dan Vatan Şaşmaz Cinayeti İçin Bomba İddia

Nihat Doğan, hala akıllarda soru işaretleri olan Vatan Şaşmaz - Filiz Aker cinayetiyle ilgili şok detaylar açıkladı.

Nihat Doğan'dan Vatan Şaşmaz Cinayeti İçin Bomba İddia
Yayın Tarihi: 3.11.2017 12:00:00

Vatan Şaşmaz ile ilgili bu ay içinde eline bir belge geleceğini belirten Nihat Doğan, "Dosyada Vatan'la ilgili çok vahim iddialar var. Türkiye şoka girecek" dedi. 

İlk başlarda cinayetin sebebi olarak saplantılı aşk iddiaları ortaya atılmış, çıkan ayrıntılar ve tutarsız ifadelerle birlikte soru işaretleri çoğalmıştı.

Nihat Doğan, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında 27 Ağustos 2017 tarihinde Beşiktaş'taki lüks bir bir otel odasında Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'la ilgili sürpriz bir iddia ortaya attı.


Doğan, "Bütün her şeyi baştan sona değiştirecek bir iddia. Hiç kimsenin bilmediği bir şey, dosyayı bekliyorum, içeriği bekliyorum. Muhtemelen bu ay sonuna doğru belge bana gelecek. İnşallah doğru değildir. Çünkü çok vahim iddialar var" şeklinde konuştu.

"KÖTÜ KADIN OLARAK BİLİNEN İYİ, İYİ ADAM KÖTÜ ÇIKABİLİR"

Nihat Doğan sözlerine şöyle devam etti: "Dengeleri değiştirebilecek iddialar olduğu söyleniyor. Belki kötü kadın diye bilinenin iyi, iyi adam gibi görünenin kötü insan olduğu noktasına varacak kadar ağır iddialar... Vatan'la ilgili çok vahim iddialar... İnşallah doğru değildir diye umuyorum. Türkiye şoka girecek. O dosya geldiği zaman yer yerinden oynayacak, olayın bütün seyri değişecek."
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR