Okulun İlk Günü Bu Şarkılarla Başlayacak!

Okulun İlk Günü bu şarkılarla başlayacak. Google 17 Eylül tarihinde Doodle yaptı. Öğrenciler için Okulun İlk Günü faydalanılacak bilgiler verdiler. Özellikle şarkılar büyük sürpriz olacak.

Okulun İlk Günü Bu Şarkılarla Başlayacak!
Yayın Tarihi: 17.09.2018 02:11:00

Google'dan öğrencilere sürpriz! Google Okulun İlk Günü aramasını Doodle yaparak öğrencilere sürpriz yaptı. 17 Eylül 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasının ilk günü. Öğrenciler hem okullarda büyük sürprizlerle karşılanacak, hem mutlu olacak.

Okulun İlk Günü Çalacak Müzik!

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, büyük sürprizler yeni okul dönemini başlatma kararı aldı. Okulun ilk günü müzikle başlayacak ve minik öğrenciler için "Daha Dün Annemizin kollarında yaşarken" şarkısı çalacak.

Ayrıca daha önce hazırlanan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, keman, saz ve yan flütle gün boyunca öğrencilere enstrüman çalacak.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X