Operatörlerden Yıl Sonu Kampanyaları! Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom Bedava İnternet Verilecek

Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell ortak bir kararla vatandaşında karşısında. Bedava internet nasıl kazanılır? Tek bir başvuru ile bedava internet kazanma hakkı…

Operatörlerden Yıl Sonu Kampanyaları! Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom Bedava İnternet Verilecek
Yayın Tarihi: 4.12.2020 15:00:00

Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell ara vermeden müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerinin memnuniyetini önemseyen ve onlara bedava haklar vermeyi amaçlayan operatörler, pandemi sürecinde de halka büyük destekte bulunuyorlar. Tüketiciye 1-5-15 gb. bedava internet paketleri sunuldu. Abonelerine Vodafone Hediye Çarkı uygulaması üzerinden günlük 1 GB, 2 GB, 5 GB ve 10 GB hediye internet kazanma imkanı sunan Vodafone aynı zamanda uygulama linki üzerinden arkadaşını Vodafone abonesi olmak için davet eden kişilere de 15 GB bedava internet kazanma imkanı sunmakta.

TÜRK TELEKOM İNTERNET KAMPANYALARI

Türk Telekom müşterilerinin memnuniyetini önemseyen operatörlerden birisi olarak sektörde yerini alıyor. Hem faturasız hem de faturalı hat kullanıcıları için bolca bedava internet veriyor. Türk Telekom internet kampanyalarının bazıları;

•    Bedava 30 GB İnternet Paketi

Türk Telekom herkesin telefonuna bolca internet vermeye devam etmekte. Farklı bir hat kullanıcısı olan herkes bu haktan yararlanabiliyorlar. Hattını Türk Telekom’a taşıyan müşteriler BOLBOL yazarak 5555’e gönderim sağlayabilir ve 30 gün geçerli internet haklarını kullanabilirler. 

•    Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcıları telefonlarına hatta özel olan uygulamayı indirerek bu haktan yararlanabilirler. Cihazlarından bu uygulamayı indirebilir ve oyunlarını oynayarak internet kazanabilirler.

VODAFONE İNTERNET KAMPANYALARI

Abonelerine Vodafone Hediye Çarkı uygulaması üzerinden günlük 1 GB, 2 GB, 5 GB ve 10 GB hediye internet kazanma imkanı sunan Vodafone aynı zamanda uygulama linki üzerinden arkadaşını Vodafone abonesi olmak için davet eden kişilere de 15 GB bedava internet kazanma imkanı sunuyor.

•    Herkese 15 GB İnternet


Farklı bir operatörde üyeliği bulunan kişiler kolayca bu haktan yararlanabilirler. Hattını Vodafone’a taşıyan tüm müşteriler 3 ay boyunca geçerli olacak 15 GB internet kazanacaklar. Bu internet hakkı kişilere her ay 5 GB olarak tanımlanacak. Vodafone merkezlerine giderek hattınızı taşıtabilir ve bedava internetinizi alabilirsiniz.

•    E-Fatura ile 1 GB

E-fatura ile faturalandırma yöntemini seçen kişiler bu haktan yararlanabiliyorlar. Üstelik 1 GB olarak verilen bedava internet, kişilere e-fatura yolunu talep ettikleri her ay verilecek. Bu kampanyaya dahil olmak için faturalı hat kullanıcı olmak yeterli oluyor.

TURKCELL İNTERNET KAMPANYALARI

Turkcell bedava internet kampanyaları ile hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin yüzlerini güldürüyor. İş hattı kullanan kullanıcılar da bu haklara dahil olarak bulunuyorlar. 

•    Joker Kampanyası

Faturalı hat sahiplerine özel olarak verilen bu kampanya, faturalı hattını bir üste taşıyan kişilere özeldir. Müşteriler eğer aylık ödedikleri faturadan fazla ödeme gerçekleştirir ise JOKER mesajını göndermesinin ardından, bedava internet kazanacaktır.

•    Fizy Üyeliği ile 1 GB

Fizy üyeliği ile internet hakkı kazanmak için kişilerin hiçbir şey yapmasına gerek yok. Yalnızca müzik dinleyerek internet hakkı kazanmak mümkün. Üstelik kişiler ne kadar fazla müzik dinlerse, o kadar çok internet hakkı kazanmayı elde ediyorlar. Dinlenilen müzik sayısı o ay fazla ise kişiler fazla internet hakkı elde edecekler.

1.    100 ile 249 arasında dinlenen müzikler için 250 MB,
2.    250 ile 499 arasında dinlenen müzikler için 500 MB,
3.    500 ve daha fazla dinlenen müzikler için ise 1 GB bedava internet verilecek.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR