Organize İşler: Sazan Sarmalı gişedeki ilk 10 gününde tozu dumana kattı

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği aynı zamanda başrolünde yer aldığı Organize İşler: Sazan Sarmalı filmi ilk 10 günde 2.161.232 kişi tarafından izlenerek yaklaşık 34 milyon hasılat yaptı.

Organize İşler: Sazan Sarmalı gişedeki ilk 10 gününde tozu dumana kattı
Yayın Tarihi: 12.02.2019 00:56:00

Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filminin 2. versiyonu olan Organize İşler Sazan Sarmalı filmi 1 Şubat’ta vizyona girmişti.

79 ilde, 423 sinema ve 1233 salonda seyirciyle buluşan Organize İşler: Sazan Sarmalı, ilk 10 gününde 2 milyon üzerinde seyirciye ulaştı. Böylelikle  Organize İşler: Sazan Sarmalı ilk 10 gününde yaklaşık 34 milyon hasılat yaptı.

Herkesin merakla beklediği Organize İşler: Sazan Sarmalı filminin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı'nın yer aldığı yapım ilk 10 günde herkesin yüzünü güldürdü.

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filminin konusu ise şöyle; Filmin ana karakterlerinden Asım Noyan, yıllarca söylediği yalanlarla etrafındakileri dolandırmaktadır. Kimsenin açığını yakalayamadığı Noyan ve çetesi bu kez "sazan sarmalı" olarak adlandırdıkları bir üçkağıda bulaşır.
 

;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ