Pomem sınav sonuçları açıklandı 23. dönem POMEM sonuçları sorgula Pa.edu.tr

Pomem sınav sonuçları açıklandı. 23. dönem POMEM sonuçları sorgula. Pomem sınav sonuçları sorgulama ekranı çıktı. 23. dönem POMEM sonuçları sizlerle. Pomem sınav sonucu sorgulama işlemleri sizlerle.

Pomem sınav sonuçları açıklandı 23. dönem POMEM sonuçları sorgula Pa.edu.tr
Yayın Tarihi: 13.03.2019 00:15:00

Pomem sınav sonuçları sorgula. Pomem sınav sonuçları sorgulama işlemleri. 2019 POMEM 23. dönem sınav sonuçları şu anda açıklandı. Gece yarısı başlayan sınav sonuçları şu şekilde duyuruldu;

23. dönem POMEM sınav sonuçları sorgula

23.Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir. 

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

POMEM sınav sonuçları sonrası 18 mart günü teslim edilecek. Eğitimler sonrası Haziran ayında polis olunacak. 4 ay sürecek eğitimler sonrası başvurular tamamlanacak. 

;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X