Prison Break hayranlarına üzücü haber! Prison Break 6. sezon iptal oldu

Yayınlandığı döneme damgasını vuran ve uzun bir süredir 6. sezonunun çıkması beklenen Prison Break dizisinin hayranlarına üzücü haber geldi. Son olarak 2017 yılında 5. sezonuyla izleyicileriyle buluşan Prison Break 6. sezon iptal edildi. Peki Prison Break 6. sezon neden iptal oldu? İşte detaylar..

Prison Break hayranlarına üzücü haber! Prison Break 6. sezon iptal oldu
Yayın Tarihi: 10.08.2019 14:40:00

İlk sezonuyla 2005 yılında izleyicileriyle buluşan ve yayınlandığı döneme gerek oyuncuları gerek aksiyonuyla damgasını vuran Prison Break kıs sürede fenomen diziler listesine girdi. 4 sezon ard arda yayınlandıktan sonra uzun bir ara veren dizi 5. sezonuyla 2017 yılında ekranlara geri dönen Prison Break ilk 4 sezonda olduğu gibi 22 bölüm değil yalnızca 9 bölüm yayınlanmıştı.

Sezonu çok beğenen ancak erken finalle hayal kırıklığına uğrayan izleyiciler ise Prison Break 6. sezon olacak mı diye beklemeye başladı.
Tüm bu çalkantılı dönemde dizinin senaristi Paul Scheuring, 2018 yılında 6. sezon 1. bölüm senaryosunu tamamladığını söyledi. Bu açıklama ile sevinç çığlıkları atan izleyiciler ise oyuncularla anlaşılamadığını ve projenin 2019 yılına kaldığını duyunca üzülmüşlerdi. O günden beri ha geldi ha gelecek diye beklenen Prison Break yeni sezon için bugün kötü haber geldi. Son gelişmeye göre Prison Break 6. sezon iptal oldu.

PRİSON BREAK 6. SEZON NEDEN İPTAL OLDU?

Prison Break dizisinin yazarları yaptıkları açıklamada dizi için herhangi bir güncel çalışma olmadığını açıkladılar. Böylece Prison Break 6. sezon hayalleri bir kez daha suya düştü.

İlerleyen süreçte durum değişir mi henüz bilemiyoruz ama sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.
HABERİ PAYLAŞ