Bizimle iletişime geç

Son Dakika Güncel Haberler, Ekonomik ve Finansal Gelişmeler

Finans

21 Aralık 2020 Pazartesi 19:06:28

QNB Finansbank’tan Acil Nakit Kredisi! Düşük Faiz ve 3 Ay Erteleme Fırsatıyla!

Hangi bankanın müşterisi olursanız olun ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank uygun ödeme koşullarında 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ile nakit desteği sağlıyor.

Hangi bankanın müşterisi olursanız olun ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank uygun ödeme koşullarında 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ile nakit desteği sağlıyor.

Her türlü acil nakit ihtiyacınızda QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi ile destek oluyor. İhtiyaçlar arttığında QNB Finansbank her zaman yanınızda! QNB Finansbank’ın farklı ihtiyaçlara yönelik hazırladığı ihtiyaç kredisi tekliflerinden size en uygun olanı seçerek rahat bir nefes alın. Türkiye’de halka açılan ilk özel sektör bankası olan QNB Finansbank, bank müşterisi olsun yada olmasın nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve uygun faiz koşullarında kredi imkanı sunuyor.

Kullanım Koşulları Başvuru

Başvurunuzu yapmanız ile birlikte; QNB Finansbank A.Ş (“QNB Finansbank”) olarak elde edeceğimiz finansal verileriniz de dahil olmak üzere tüm kişisel verilerinizin ne şekilde kullanılacağına ve işleneceğine dair sizi bilgilendirmek isteriz.

QNB Finansbank nezdinde bulunan tüm verileriniz güvenle saklanır ve yasal çerçeve dışındaki 3. kişilere açıklanmaz.

Kullanım Koşullarına onay vermeniz halinde verileriniz;

Kredi Kayıt Bürosu kredibilite bilgilerinizin hesaplanabilmesi için adınıza bireysel kredi notu sorgulaması yapılarak kredi değerliliği/ skor ve risk analizinin değerlendirilmesi, İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerimiz ile, acente sıfatıyla sunabileceklerimiz de dahil olmak üzere size sunulacak her türlü bankacılık ürün ve hizmetlerimizin sağlanılması,

Size özel kampanya, ürün ve hizmet planlanması, teklifler hazırlanarak bunların dönemsel olarak size sunulması, profilleme, segmentasyon çalışmalarında kullanılması, Tanıtım, pazarlama ve sair amaçlı iletilerin gönderilmesi için kullanılır.

QNB Finansbank ile paylaştığınız verileriniz bu web sitesinin yürütülmesi adına kullanılır ve/veya alınıp verilir.

Kişisel verileriniz, QNB Finansbank Gizlilik Politikası ile Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politikalar”) altında korunmakta olup, Kullanım Koşullarını kabul etmeniz, Politikalarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İletişim bilgileriniz kullanılarak size iletilecek kampanya, ürün ve hizmetlerimize ilişkin tekliflerimizi almak istemiyorsanız, her zaman QNB Finansbank’a bildirimde bulunarak, bunların kullanımını durdurabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı