Quaresma Beşiktaş yazısını kaldırdı Yeni takımı Belli oldu!

Beşiktaş'ta Quaresma krizi yaşanıyor! Beşiktaş yönetimiyle köprüleri tamamen atan Portekizli yıldız Quaresma, Instagram profilinden Beşiktaş yazısını da kaldırdı. Quaresma'nın yeni takımı da belli oldu!

Quaresma Beşiktaş yazısını kaldırdı Yeni takımı Belli oldu!
Yayın Tarihi: 22.06.2019 20:44:00

Beşiktaş'ta uzun yıllardır forma giyen ve Porto'ya gidip ardından Fikret Orman yönetiminde tekrar Beşiktaş'a geri dönen Portekizli yıldız oyuncu Ricardo Quaresma, köprüleri tamamen attı! Beşiktaş yönetimi ile Quaresma arasında büyük bir kriz var! Quaresma, artık Beşiktaş forması giymeyecek. Quaresma daha önce Instagram'da Beşiktaş'ı takipten çıkarmıştı. Şimdide biyografisinden Beşiktaş yazısını sildi!

Beşiktaş'ta artık Quaresma Q7 dönemi sona erdi! Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Ricardo Quaresma, Abdullah Avcı ve yönetimden veto yedi. Küçülmeye gidecek olan Beşiktaş'ta Quaresma'nın yıllık ücreti sorun yaratırken Quaresma, böyle bir muameleyi kabullenmedi! Quaresma, menajerine hemen yeni bir kulüp bulmasını istedi.

36 YAŞINDAKİ Q7 ÇİN YOLCUSU!

Quaresma, futbol kariyerini Çin'de bitirmeye çok yakın! Uzun süredir Suudi Arabistan ve Çin Ligi ekiplerinden birçok transfer teklifi alan Quaresma, yeni sezonda Çin Ligi ekiplerinden Guanghzou Evergrande forması giyecek! 

Guanghzou Evergrande takımı Ricardo Quaresma'ya yıllık 3,5 milyon euro teklif etti. Quaresma, yeni sezonda Çin liginde forma giyecek.HABERİ PAYLAŞ