Real Madrid Galatasaray 6 0 maç özeti izle Real GS 6 0 Bein Sports maç özetleri

Real Madrid Galatasaray 5 0 maç özeti izle. Real Madrid Galatasaray 5 0 maçın geniş özeti ve golleri. Real Madrid Galatasaray 5 0 maç özeti izle. 6-7 Kasım tarihinde Real Madrid Galatasaray maç özeti ve golleri. Real Madrid Galatasaray maçın geniş özeti golleri.

Real Madrid Galatasaray 6 0 maç özeti izle Real GS 6 0 Bein Sports maç özetleri
Yayın Tarihi: 7.11.2019 00:51:00

Real Madrid Galatasaray 6 0 maç özeti izle. Real Madrid Galatasaray 6 0 maçın geniş özeti ve golleri. Real Madrid Galatasaray 6 0 maç özeti izle. 6-7 Kasım tarihinde Real Madrid Galatasaray maç özeti ve golleri. Real Madrid Galatasaray maçın geniş özeti golleri. 

Real Madrid Galatasaray 6-0 maç özeti tıkla - izle 

15 dakika 3 gol

Galatasaray İspanya'da adeta dağıldı. Genç yıldız Rodrige 3. ve 7. dakika attığı gollerle takımı 2-0 öne geçirdi. Galatasaray reaksiyon beklenirken VAR devreye girdi ve bir de penaltı geldi. Ramos müthiş bir panenka penaltısıyla skoru 3-0 getirdi.

Real 6'ya gitti

Real Madrid 81. dakika Karim Benzama golüyle skoru 5-0 getirirken, 90 dakika Rodrigyo hatrick yapmasıyla skoru 6-0 getirdi. 

3 gol defans hatasıReal Madrid Galatasaray maçına Nagatomo hatası damga vurdu. Real Madrid Galatasaray maçında Nagatomo geriye dönmek isterken Rodrigyo araya girdi ve skoru 4-0 getiren golü Benzema al da at dedi. Benzama Muslera'nın yanından topu ağlara gönderdi. Bu gol ayrıca ilk yarının da skoru oldu.

Fatih Terim'in Galatasaray'ı

Fatih Terim neşteri tam vuramadığı ve bu maçın Terim'e yazacağı dile getirildi. Özellikle Nzonzi, Mariano, nagatomo ve Feghouli hiç bir varlık gösteremedi. Fatih Terim ikinci yarı Emre Mor, Adem Büyük gibi kozları bulunuyor ve İmparator bu hamleleri de yapacaktır. 

Galatasaray rekor kırdı

Sarı kırmızılı takım rekor kırdı. Galatasaray ilk yarı adeta dağıldı. Brezilya Rodrigo golleri de Galatasaray'ın Şampiyonlar liginde ilk defa yediği goller ve 15 dakika tarihinde ilk kez 3 gol birden diyerek mahvetti. Devrenin sonunda Hazard'ın net golünü Muslera çıkarttı.HABERİ PAYLAŞ