Reynmen Yusuf Aktaş Cem Yılmaz'la akraba mı? Cem Yılmaz Reynmen'in neyi

Reynmen Yusuf Aktaş Cem Yılmaz'la akraba mı? Reynmen Cem Yılmaz akraba mı merak ediliyor. Cem Yılmaz ve Reynmen ne oluyor. Hasibe Yılmaz Aktaş ve Cem Yılmaz ne oluyor. İşte sizler için Reynmen ve Cem Yılmaz bağlantısı.

Reynmen Yusuf Aktaş Cem Yılmaz'la akraba mı? Cem Yılmaz Reynmen'in neyi
Yayın Tarihi: 30.01.2019 12:26:00

Son yaptığı Derdim Olsun şarkısıyla her gün 10.000.000 izlenen ve 40.000.000 izlenmeyi geçen Reynmen, Yusuf Aktaş, Cem Yılmaz'ın neyi oluyor. Cem Yılmaz ve Reynmen akraba mı sorusu gündeme geldi. Yayınlandığı Derdim Olsum şarkısıyla en çok konuşulan isim olan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, Cem Yılmaz'la akraba olduğu ortaya çıktı. İşte Reynmen ve Cem Yılmaz arasında bağlantı. cem Yılmaz Reynmen ne oluyor.

Reynmen ve Cem Yılmaz akraba mı?

Cem Yılmaz ve Reynmen akrabalığı ortaya çıktı. Reynmen annesi Hasibe Yılmaz Aktaş ile Cem Yılmaz akrabalığı ortay açıktı. Hasibe Yılmaz Aktaş ile Cem Yılmaz dayı-hala çocuğu. Reynmen'in annesinin dayısının oğlu Cem Yılmaz olduğu ortaya çıktı. REynmen ve Cem Yılmaz akrabalığı sonrası sosyal medya acaba Cem Yılmaz'ı Reynmen arkasında sorular ortaya çıksada bugüne kadar ondan hiç bir şekilde destek almadığı ve aralarının bozuk olduğu iddia edildi.

Reynmen ve Cem Yılmaz akraba çıktı video


REynmen Karakomik Filmlerden çıkartılacak mı

Reynmen'in Karakomik filmlerden Cem Yılmaz'ın reklamını yapacak mı yapmayacak mı sorusu merak edildi. Ancak Reynmen ve Cem Yılmaz'ın aralarının açılabileceği iddia edildi. Reynmen Karakomik filmlerden de çıkartılabileceği iddia edildi. Ancak Reynmen son günlerde Acun Ilıcalı'yı da ret etmişti. Bütün bunlar oyun mu yoksa Reynmen arkasında kimseyi almadan yoluna tam gaz devam mı edecek bekleyip göreceğiz.

Cem Yılmaz ve Reynmen akrabalığından bundan sonra neler çıkacağı neler olacağı bilinmiyor ancak Karakomik filmlerde reklam yaparsa herşeyin bir oyun olduğu da ortaya çıkabilir. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ