Saadet Özsırkıntı kimdir? Survivor Panorama yorumcusu Saadet sevgilisi var mı

Saadet Özsırkıntı kimdir? Saadet Özsırkıntı nereli, kaç yaşında sevgilisi var mı merak ediliyor. Survivor Panorama yorumcu olarak göreve başlayan Saadet sevgilisi kim var mı merak ediliyor.

Saadet Özsırkıntı kimdir? Survivor Panorama yorumcusu Saadet sevgilisi var mı
Yayın Tarihi: 4.02.2019 13:01:00

Saadet Özsırkıntı kimdir? Saadet Özsırkıntı nereli, kaç yaşında. Survivor Panorama sunucusu olan Saadet Özsırkıntı güzelliğiyle büyülüyor. O Ses Türkiye sunucusu olarak hayatımıza giren ve yükselişini sürdüren Saadet Özsırkıntı nereli, kaç yaşında, sevgilisi var mı merak ediliyor. Sizler için Saadet Özsırkıntı hayatını derledik. İşte güzeller güzeli Saadet..

Saadet Özsırkıntı kimdir? 1990 doğumlu olan Saadet Özsırkıntı, Adanalı'dır. 1.71 cm boyu ve 53 kilo olan güzel sunucu Boğa burcudur. Özel Çap koleji mezunu olan güzel sunucu, Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu olup, İngiltere'de eğitimine devam etmiştir. Fanta reklam filminde oynadıkdan sonra CNN Türk'te komik videolar ve TV8'de müzik programları sunan güzel sunucu, O Ses Türkiye sunucusu olarak tanınmıştır. Yeni dönemde Survivor yorumcusu olarak devam ediyor.

Saadet Özsırkıntı yılın en iyi çıkış yapan sunucu ödülünü almıştır.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ