Sadettin Saran'ın Evinde Böcek Bulundu

Ünlü iş adamı ve eski Fenerbahçe yöneticisi Sadettin Saran'ın evinde dinleme cihazı bulundu. Saran'ın cihazı eşinin ya da arkadaşının eve yerleştirdiğini söyledi ve savcılığa şikayette bulundu.

Sadettin Saran'ın Evinde Böcek Bulundu
Yayın Tarihi: 21.11.2017 12:16:00


Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Aralık 2011'de aşk yaşamaya başladığı Diş Hekimi Emek Külür ile Eylül 2012'de nikâh masasına oturmuştu. Çiftin kıskançlık nedeniyle geçtiğimiz aylarda araları bozuldu ve Saran 11 Ağustos'ta mahkemeye başvurup boşanma davası açtı.

BOŞANDILAR

Çift, tek celsede boşanırken, İstanbul Aile Mahkemesi'nde gizli yapılan duruşmaya Sadettin Saran ve Emek Külür katılmış, Sadettin Saran evlilik döneminde alınan ikisi yurt dışında, biri Nişantaşı'nda olmak üzere 3 evi eski eşine bırakmıştı.
EVİNDE BÖCEK BULDU

Tüm bu boşanma aşamaları sırasında ünlü işadamı, evinde böcek adıyla tabir edilen bir dinleme cihazı buldu. Cihazı eşinin ya da arkadaşının eve yerleştirdiğini söyleyerek, şüphelilerin tespit edilmesini isteyen Saran, savcılığa başvurdu. Geçtiğimiz günlerde Saran'ın evinde polisler tarafından inceleme başlatıldı. Soruşturma devam ediyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR