Şahin Tepesi'nden şok eden final kararı! Bakın final kararı en çok kimi üzdü

ATV yeni başlayan iddialı dizisi Şahin Tepesi'ne pek de şans tanımadı. 5 bölümdür ekranlara gelen fakat reytinglerde istediği ivmeyi bir türlü yakalayamayan Şahin Tepesi final yapıyor. Şahin Tepesi'nin bu hafta ekranlara gelecek 6. bölümüyle final yapacak. Bakın final kararı en çok kimi üzdü?

Şahin Tepesi'nden şok eden final kararı! Bakın final kararı en çok kimi üzdü
Yayın Tarihi: 26.12.2018 11:35:00

ATV'nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi Şahin Tepesi final yapıyor. 5 bölümdür ekranlara gelen Şahin Tepesi 28 Aralık Cuma akşamı ekranlara gelecek 6. bölümüyle final yapacak.

Başrollerini Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Aybüke Pusat ve Boran Kuzum'un paylaştığı Şahin Tepesi final yapıyor hem de beklenmedik bir şekilde...

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu iddialı dizi Şahin Tepesi sürpriz bir şekilde final yapıyor. 

Hatta bu karara dizinin yönetmeni Hilal Saral bile şok oldu, kendi sosyal medya hesabından Şahin Tepesi final iddiaları ile ilgili açıklama yapan Emmy ödüllü yönetmen, "Biz de anlamadık Atv'nin kararı" diyerek Şahin Tepesi'ni bitiren ATV'ye tepki gösterdi.


Cuma akşamları ekrana gelen Şahin Tepesi bir türlü istediği ivmeyi yakalayamamış ve rakiplerinin gerisinde kalmıştı. 

Melek Gençoğlu'nun da senaryosunu kaleme aldığı Şahin Tepesi, bir döneme damgasını bulan Falcon Crest adlı yabancı dizinin yerli uyarlaması olarak izleyicilerle buluşuyordu.

Fakat ATV'nin büyük sürpriziyle Şahin Tepesi final yapıyor. 28 Aralık Cuma akşamı 6. bölümüyle ekranlara gelecek Şahin Tepesi final yapacak. 

Erken havlu atan diziler kervanına katılacak Şahin Tepesi final şoku en çok da dizinin yönetmeni Hilal Saral'ı etkilemişe benziyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR