Şampiyon Fırat Bölükbaşı kimdir? Tolgahan Sayışman kaç yaşında nereli

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon bugün başlıyor. Şampiyon dizisinde Kafkas lakaplı boksör Fırat Bölükbaşı karakteri araştırılmaya başlandı. Şampiyon boksör Fırat'ı ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman oynuyor. Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman kaç yaşında ve Nereli? Sizler için araştırdık...

Şampiyon Fırat Bölükbaşı kimdir? Tolgahan Sayışman kaç yaşında nereli
Yayın Tarihi: 12.09.2019 12:26:00

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon izleyici karşısına çıkıyor! Heyecan dolu senaryosu ve usta oyunculardan kurulu kadrosuyla şimdiden merakla beklenen Şampiyon dizisinin Kafkas lakaplı boksörü Fırat Bölükbaşı kimdir? Şampiyon dizisinde 'Fırat Bölükbaşı' rolüyle izleyeceğimiz Tolgahan Sayışman kaç yaşında ve nereli? Bu soruların yanıtını sizler için araştırdık...

TRT 1'in yeni dizisi Şampiyon, yeni sezonda fırtına gibi esmeye geliyor! Şampiyon dizisinin başrolü yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman oldu. Tolgahan Sayışman, Şampiyon dizisinide 'Kafkas' lakaplı boksör Fırat Bölükbaşı'yı canlandıracak. 


Şampiyon Fırat Bölükbaşı Kimdir? Tolgahan Sayışman Yaşı ve Nereli 

1981 doğumlu olan Tolgahan Sayışman, Şampiyon dizisinde Fırat Bölükbaşı rolünde. Geçmişte Türk boksörler arasında Fırat Bölükbaşı adında 'efsane' bir boksör bulunmuyor. Fırat Bölükbaşı hayali bir karakter. Tolgahan Sayışman, Kafkas lakaplı boksör rolüyle izleyici karşısına çıkıyor.

Tolgahan Sayışman, Almeda Abazi ile evli. 1 çocuğu olan yakışıklı oyuncu daha önce Maçolar, Dicle dizilerinde rol aldıktan sonra Elveda Rumeli isimli dizide Namık/Mustafa karakterini canlandırmıştır.  Sürgün, Mazlum Kuzey, Bizans Oyunları, Eski Sevgili isimli sinema filmlerinde de rol alan yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman şimdilerde Şampiyon dizisinde rol alacak. 
HABERİ PAYLAŞ