Şampiyon Harun kimdir? Vedat Erincin kaç yaşında nereli

TRT 1 ekranlarının yeni sezondaki iddialı dizisi Şampiyon'da yer alan Suna'nın babası Harun kimdir? Şampiyon dizisi Harun rolünü canlandıran Vedat Erincin, izleyiciler tarafından merak edildi. Vedat Erincin kimdir? Kaç yaşında ve Nereli? Bu soruların yanıtı haberimizde...

Şampiyon Harun kimdir? Vedat Erincin kaç yaşında nereli
Yayın Tarihi: 12.09.2019 12:35:00

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon, iddialı oyuncu kadrosuyla geliyor! Şampiyon dizisinin heyecan dolu senaryosu ve iddialı oyuncu kadrosu arasındaki isimlerden biri de Vedat Erincin oldu. Şampiyon dizisinde Suna'nın babası Harun karakteriyle izleyeceğimiz Vedat Erincin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Daha önce hangi dizi-filmlerde rol aldı? Bu soruların yanıtını sizler için hazırladık...

TRT 1'in yeni sezondaki iddialı dizi projesi Şampiyon, bugün ilk bölümüyle ekranlarda olacak. İzleyiciler, Şampiyon dizisinde Harun rolünü kimin oynadığını merak ediyor. Harun rolüyle izleyici karşısına çıkacak isim Vedat Erincin oldu. Usta oyuncu Vedat Erincin'in hayatına dair bilgileri sizler için derledik.


Şampiyon Dizisi Harun Vedat Erincin Kimdir? Kaç yaşında ve Nereli

Şampiyon dizisinin Harun karakterini canlandıran oyuncusu Vedat Erincin, 62 yaşında. Ünlü oyuncu daha önce pekçok dizide rol aldı. İstanbul'da doğup büyüyen ve ilk-orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Vedat Erincin, tiyatro sahnelerinden gelen bir isim.

Tatar Ramazan projesiyle ünlenen Vedat Erincin, Kuma isimli dizide de rol almıştı. Usta oyuncu, daha çok tiyatro sahnelerinde rol alarak tiyatro izleyicisi tarafından daha çok bilinen bir oyuncu. 
HABERİ PAYLAŞ