Şampiyon Kado kimdir? Burak Altay kaç yaşında nereli

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon'un ilk bölümü bu akşam yayınlanacak. Şampiyon dizisinde Kado karakteri izleyiciler tarafından araştırılıyor. Şampiyon Kado kimdir? KAdo karakterini canlandıran Burak Altay kaç yaşında ve nereli? Dizi severler Burak Altay'ı araştırıyor. Sizler için hazırladık.

Şampiyon Kado kimdir? Burak Altay kaç yaşında nereli
Yayın Tarihi: 12.09.2019 18:31:00

BSK Yapım yapımcılığında hazırlanan, TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon, bu akşam yayınlanacak ilk bölümüyle başlıyor! Dizi severler, Şampiyon dizisinde rol alan 'Kado' karakterini araştırmaya başladı. Kado kimdir? Şampiyon dizisinde Kado karakterini oynayan Burak Altay kaç yaşında ve nereli? Bu soruların yanıtı merak ediliyor.

TRT 1'in yeni ve iddialı dizisi Şampiyon'da Kado karakterine hayat verecek isim Burak Altay oldu. Burak Altay, son olarak Siyah İnci dizisinde Tolgahan Sayışman'la birlikte rol almıştı. Tolgahan Sayışman ve Burak Altay bu kez Şampiyon dizisinde bir arada rol alıyor. 

Tolgahan Sayışman ile Burak Altay bu kez abi kardeş değil boks ringlerinde birbirlerinin rakibi olan 2 karakteri oynayacaklar! 


Şampiyon KAdo Kimdir? Burak Altay kaç yaşında ve Nereli?

Şampiyon dizisinin KAdo'su Burak Altay, 25 Mayıs 1980 Rize doğumlu. 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Burak Altay, ilk defa 2000 yılında “Balalayka” isimli sinema filminde ekran karşısına çıkmıştır. Daha önceden seslendirmecilik yapan Burak Altay, 21 ayrı dizi ve filmde rol almıştır.

Son olarak Siyah İnci'de rol alan Burak Altay, şimdi de TRT 1'in yeni dizisi Şampiyon'da Kado rolünde olacak.
HABERİ PAYLAŞ