Şampiyon Reytingleri nasıl? Şampiyon izlendi mi? Tuttu mu Devam edecek mi

TRT1'in yeni sezonda perşembe akşamları ekranlara gelecek olan dizisi Şampiyon 12 Eylül perşembe akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. Gerek kadrosu gerek hikayesiyle çok dikkat çeken Şampiyon zorlu bir günde ekranlara geldi. Peki Şampiyon izlendi mi? Tuttu mu? Reytingleri nasıl?

Şampiyon Reytingleri nasıl? Şampiyon izlendi mi? Tuttu mu Devam edecek mi
Yayın Tarihi: 12.09.2019 16:15:00

Şampiyon Reytingleri nasıl? Şampiyon izlendi mi? Tuttu mu Devam edecek mi? her yerde aranmaya başladı. TRT1'in bugün başlayan dizisi Şampiyon, hem kadrosuyla hem de hikayesiyle çok beğenildi. Dramın ve aksiyonun bir arada olduğu dizinin ilk bölümünde Kafkas'ın yaşadıklarına ve oğlu Güneş ile yeni bir hayata başlamaya çalışmasına tanık olduk. Öte yadan Fox TV'de Mucize Doktor, Star TV'de Benim Tatlı Yalanım gibi iddialı dizilerle mücadele eden Şampiyon dizisinin reytingleri nasıl geldi çok merak edildi. 

Başrollerini  Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un paylaştığı dizi bir babanın oğlu için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Ancak zor bir günde ekranlara gelen Şampiyon   dizisinde senaryonun gidişatı büyük önem arz ediyor.ŞAMPİYON DİZİSİNİN REYTİNGLERİ NASIL? DEVAM EDECEK Mİ?


Şampiyon dizisinin reytingleri belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız. Ancak Şampiyon dizinin akıbeti için bir şeyler söylemek için daha çok erken. Çünkü yeni başlayan diziler için erken final kararı en erken 4-5 bölüm sonra veriliyor. 

Ayrıca dizinin TRT1'de olması da büyük bir şans çünkü mükemmel reytingler elde etmese bile TRT1 dizilerinden çok da kolay vazgeçen bir kanal değil. haliyle Şampiyon'un zorlu rakipleri de olsa bu durum dizi için bir kolaylık sağlayacaktır.Çünkü Şampiyon, Bir Zamanlar Çukurova gibi rekortmen bir dizinin olduğu günde hem de yeni rakipleri Benim Tatlı Yalanım ve Mucize Doktor ile mücadele edecek. Tabi önümüzdeki süreçte bu rekabete birkaç dizi daha eklenebilir. 

Şampiyon yeni bölümleriyle her perşembe TRT1'de...
HABERİ PAYLAŞ