Şampiyon Şahin kimdir? Şahin Kendirci kaç yaşında nereli

Şahin Kendirci, TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Şampiyon'da rol alıyor. İzleyiciler Şampiyon dizisinin Şahin karakterini araştırmaya başladı. ŞAhin Kendirci kimdir? Kaç yaşında ve Nereli? Sizler için araştırdık...

Şampiyon Şahin kimdir? Şahin Kendirci kaç yaşında nereli
Yayın Tarihi: 12.09.2019 18:11:00

TRT 1 ekranlarında yeni sezonda başlayacak Şampiyon dizisinin Şahin karakteri, izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. TRT 1'de yeni sezona damga vurması beklenen Şampiyon dizisinin Şahin karakteri kimdir? Şahin rolüyle izleyeceğimiz Şahin Kendirci kaç yaşında ve Nereli? Bu soruların yanıtı haberimizde...

Başrollerini Tolgahan Sayışman ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un paylaştığı Şampiyon dizisinin ilk bölümü bu akşam TRT 1 ekranlarnda yayınlanacak. Şampiyon dizisinin 'Şahin' karakteri de izleyici tarafından merak ediliyor. Şampiyon dizisi Şahin kimdir? Şahin Kendirci Kaç yaşında ve nereli? Sizler için hazırladık.


Şampiyon Şahin Kimdir? Şahin Kendirci Kaç yaşında ve nereli

Aslen Şanlıurfalı olan genç isim Şahin Kendirci, 2001 Adana doğumlu. Yetenek Sizsiniz'e katılarak adını duyuran Şahin Kendirci, küçük yaşına karşın yanık sesiyle dikkatleri çekmeyi başarmıştı. 2014 yılında O Ses Çocuklar yarışmasına da katılan Şahin Kendirci, Bana Masal Anlatma filminde de rol aldı. 

Son olarak 2018 yılında Timuçin Esen'le birlikte Müslüm Gürses'in küçüklüğünü canlandıran Şahin Kendirci, şimdi de Şampiyon dizisinde 'Şahin' rolüyle izleyici karşısına çıkacak. 
HABERİ PAYLAŞ