Şansımı Seveyim Filmi Nerede çekildi? Şansımı Seveyim filmi oyuncuları ve Konusu

Bu akşam ATV ekranlarında yayınlanacak Şansımı Seveyim filmi, izleyiciler tarafından araştırılıyor. Şansımı Seveyim filminin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor, filmin konusu ne? Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi? Soruları yanıt arıyor. Sizler için hazırladık...

Şansımı Seveyim Filmi Nerede çekildi? Şansımı Seveyim filmi oyuncuları ve Konusu
Yayın Tarihi: 15.08.2019 15:45:00

Bu akşam televizyonda izleyiciyle buluşacak Şansımı Seveyim filmi, 2017 yılında beyaz perdede vizyona girdiğinde adından söz ettirmeyi başarmıştı. Vine döneminde ünlenen ve esprileriyle kahkaha attıran Cem Gelinoğlu'nun başrolünde yer aldığı Şansımı Seveyim filminin detayları merak edildi. Peki Şansımı Seveyim filmi nerede çekildi, oyuncuları - konusu ne?

ŞANSIMI SEVEYİM FİLMİNİN KONUSU 

Çevresini, kendisinden kaçıran, şansız, bahtsız ve bir o kadar uğursuz Sebahattin (Cem Gelinoğlu, bir türlü bu şanssızlığını kıramamaktadır. Şanssızlığını, sakarlığını bitirmek için her yolu deneyen, her şekle giren Sebahattin, bir gün bir panayır alanında Yaprak'a aşık olur! Tabi bu arada "lanetli" şanssızlığından ve sakarlığından kurtulmak için geçmişte  soktuğu, ahını aldığı insanları kapı kapı dolaşır ve helallik almaya uğraşır. 


ŞANSIMI SEVEYİM FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Bu akşam televizyonda yayınlanacak Şansımı Seveyim filminin çekimleri İstanbul'da, birçok farklı semtte gerçekleştirildi. İstanbul'un birçok yerinde film çekimleri için özel setler ve alanlar oluşturuldu. Ayrıca Kocaeli'nin Darıca ilçesinde de bazı sahnelerin çekimi yapıldı. 

ŞANSIMI SEVEYİM OYUNCULARI 

Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer, Ümit Yesin, Metin Yıldız, Gülsüm Alkan, Mustafa Kırantepe, Şansımı Seveyim filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler. 
HABERİ PAYLAŞ