Bizimle iletişime geç

Son Dakika Güncel Haberler, Ekonomik ve Finansal Gelişmeler

11 Eylül 2019 Çarşamba 06:40:00

Şarkıcı Aylin Coşkun evlendi! Altınlar olay oldu

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun 15 yıllık sevgilisi Volkan Aslan ile evlendi. Dün akşam bir otelde görkemli bir düğünle evlenen çifte takılan takılar ise olay oldu. İşte detaylar…

Şarkıcı Aylin Coşkun ile sevgilisi Volkan Arslan 15 yıldır mutlu bir şekilde devam eden ilişkilerini evlilikle taçlandırdı. Dün görkemli bir törenle dünyaevine giren çiftin altınları olay yarattı.

Daha önce düğünü için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Aylin Coşkun, eşi Volkan Arslan’ın tüm bu görkemli kına gecesi, düğün vs için evini arabasını sattığını hatta emeklilik hesabını bile bozdurduğunu söylemişti. 

10 KÜLÇE ALTIN İSTEDİ

İlk olarak düğüne saatler önce kıyılan dini nikahta Aylin Coşkun’un mehir olarak 10 külçe altın istemesi çok konuşuldu. Kilogramı 247 Bin TL olan külçe altınlardan isteyen Coşkun herkesi şoke etti.

Ardından gelin alma, kuşak bağlama gibi tüm adetleri yerine getiren Aylin Coşkun ve Volkan Arslan’ın düğününe çiftin sanatçı dostları ve akrabaları akın etti. 

20 KİLOGRAM GELİNLİK

Derin dekoltesi ve taşlarla bezeli gelinliğiyle de çok dikkat çeken Aylin Coşkun’un araba parasına aldığı gelinlik tam 20 kilogramdı.

KİLO KİLO ALTIN TAKILDI

İstanbul’da lüks bir otelde yapılan düğüne ünlü ve akraba akını olurken, yıllardır bugünü bekleyen çifte kilolarca altın takıldı.

Törenin ilerleyen saatlerinde yakın arkadaşı Hande Yener ile sahneye çıkan Aylin Coşkun birlikte düet yaptıkları Manzara şarkısını söyledi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı