Savaşçı dizisinde Haydar öldü mü kaldı mı kimse anlayamadı

Fox TV'nin sevilen dizisi Savaşçı'nın 54. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta teröristler tarafından asılan Haydar kurtuldu ama akıbeti henüz belli değil...

Savaşçı dizisinde Haydar öldü mü kaldı mı kimse anlayamadı
Yayın Tarihi: 15.11.2018 10:17:00

Başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu'nun paylaştığı dizi Bordo Bereliler'e mesup efsane Kılıç Timi'nin hikayesini anlatıyor.

Pazar akşamları ekranlara gelen dizinin 54. bölüm fragmanı ise izleyenleri bir hayli heyecanlandırdı. Çünkü geçtiğimiz bölümde esir düşen Haydar Bozkurt işkence görmüş ve asılmıştı. Bölüm de orda bitti.

54. bölüm fragmanında ise arkadaşları Haydar'ı kurtardı hatta hastaneye bile yetiştirdi. Fakat yoğun bakımdaki Haydar'ın bir ara kalbi durdu. Sonrasını zaten göremedik. 


Hal böyle olunca izleyiciler de Haydar'ın ölüp ölmediğini çok merak ediyor.

Haydar'ın akıbetinin ne olacağını Pazar akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde hep birlikte izleyip göreceğiz...53. bölümde neler yaşandı?

Yüzbaşı Kağan kendisine gelen paketten Karon’un parası çıkınca hemen harekete geçer. General Kutalmış ve Albay Kopuz ise Karon’un Yüzbaşı Haydar’ı kaçırdığını ima ettiği tehdit telefonuyla karşı karşıya kalmışlardır. Kopuz Albay hemen Haydar’a ulaşmaya çalışırken, karargah da alarma geçer. Ancak Haydar’dan bir iz yoktur.

Bu arada Lazar ve adamları kaçırdıkları Haydar’la birlikte sınırı geçmeye çalışırlar. Ama Haydar boş durmaz, yaptığı bir planla ellerinden kurtulmaya çalışır. Haydar’ın bu çabası olayların seyrini değiştirirken, Kılıç Timi de Yörük Haydar’ı kurtarmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR