Savaşçı dizisinin 56. bölümüne övgüler yağdı ama reytingler düşüşte

Fox TV'nin çok sevilen dizisi Savaşçı, dün akşam 56. bölümüyle ekranlara geldi. Pazar akşamları ekranlara gelen dizi üç sezondur ekranlara geliyor.

Savaşçı dizisinin 56. bölümüne övgüler yağdı ama reytingler düşüşte
Yayın Tarihi: 3.12.2018 17:15:00

Başrollerini Berk Oktay, Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli'nin paylaştığı dizi dün akşam 56. bölümüyle ekranlara geldi. 

Bordo Bereliler’e mensup efsanevi Kılıç Timi'nin destansı hikayesini anlatan dizi üç sezondur çok seviliyor.

Diziye bu sezon Karon karakteriyle katılan başarılı oyuncu Murat Han ise dizinin yeni kötü adamı...

Dizinin dünkü bölümünde Türkmen köyünün kurtarılmasıyla rahat bir nefes alan izleyiciler; Kaan Bozok'un köylülere her zaman yanında olacaklarını ve “Kerkük Türktür Türk kalacak” demesiyle adeta mest oldular.


Dizinin bu tarz göndermeler yapmasını çok beğenen izleyiciler ise sosyal medyadan Savaşçı dizisinin 56. bölümüne övgüler yağdırdı. 

Buna rağmen reytinglerde düşüş yaşayan dizi, 56. bölümüyle Total grubunda O Ses Türkiye'nin gerisinde kalarak 2. olurken, AB grubunda ise ancak 5. sırada yer alabildi.Peki 56. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...

Kılıç Timi, Türkmen köyünde Nora’nın silahlı saldırısına uğramıştır. Seyfi vurulurken, Yüzbaşı Kağan da timiyle birlikte henüz kim olduğunu bilmediği keskin nişancının peşine düşer. Karon ise Nora’nın Kılıç Timi’nin eline geçmesini engellemek için bütün olanaklarını zorlasa da bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Kılıç Timi’ni Türkmen köyünden sağ çıkarmamaya kararlı olan Karon, yeni saldırı planı için kolları sıvar. Albay Kopuz ise aldığı istihbaratlar doğrultusunda, gerekli önlemleri alır ve zaman kaybetmeden savaş uçaklarını devreye sokar. Ancak gelişen beklenmedik bir durum karargahı ve Kılıç Timi’ni alarma geçirir.


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR