Seda Sayan ile Yemekteyiz kim kazandı? Haftanın birincisi hangi yarışmacı oldu

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz yeni sezonda Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta beş yeni yarışmacının yer aldığı Yemekteyiz 13 eylül haftanın birincisi hangi yarışmacı oldu? çok merak ediliyor. Peki Seda Sayan ile Yemekteyiz kim kazandı?

Seda Sayan ile Yemekteyiz kim kazandı? Haftanın birincisi hangi yarışmacı oldu
Yayın Tarihi: 13.09.2019 17:09:00

Seda Sayan ile Yemekteyiz kim kazandı? Haftanın birincisi hangi yarışmacı oldu? her yerde aranmaya başladı. Tv8 ekranlarının çok sevilen yemek yarışması yeni sezonda Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Kendine has tarzı ve haksızlığa gelemeyen yapısıyla izleyenleri ekran başına kitleyen Seda Sayan yarışmacıların tavırlarına zaman zaman çok sinirleniyor. 

Her hafta birbirinden iddialı beş yarışmacının elinin lezzetini sergilediği programda her gün bir kişi yemeklerini yapıp misafirilerini ağırlıyor. Sofrada yemekleri tadıp, eleştiren yarışmacılar ise gün sonunda rakibine puan veriyor. Haftanın finalinde ise hem yarışmacıların hem de Seda Sayan'ın puanları açıklanıyor. En yüksek puanı alan yarışmacı ise 10 Bin TL'nin sahibi oluyor. 


YEMEKTEYİZ KAZANAN KİM OLDU? 13 EYLÜL

Hafta içi her gün 15:45'te ekranlara gelen Yemekteyiz'de final günü geldi çattı. heyecanın doruğa çıktığı cuma gününde birinci kim oldu? 13 Eylül Seda Sayan ile Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu? soruları her yerde aranıyor. Peki Yemekteyiz kazanan kim?

Final gününde Ebru Eğinlioğlu'nun ev sahipliği yaptığı Yemekteyiz 13 Eylül kazanan henüz belli olmadı. Açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız...
HABERİ PAYLAŞ