Seksenler yeni bölüm ne zaman? Seksenler dizisinin başlayacağı tarih açıklandı

TRT1'in çok sevilen dizisi Seksenler 2 yıl aranın ardından yine TRT'de yayınlanmak üzere ekranlara geri dönüyor. Yeni sezonu heyecanla beklenen Seksenler'in yayın tarihi ise belli oldu. İşte Seksenler'in başlayacağı tarih...

Seksenler yeni bölüm ne zaman? Seksenler dizisinin başlayacağı tarih açıklandı
Yayın Tarihi: 4.10.2019 09:58:00

Seksenler hangi tarihte başlayacak? Seksenler yeni bölüm ne zaman? her yerde aranıyordu. Ancak müjdeli haber dün geldi. Tam iki yıl sonra ekranlara dönecek olan Seksenler önümüzdeki hafta başlıyor. Yeni sezonda hafta içi her gün yayınlanacak olan Seksenler dizisi şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor. Peki Seksenler ne zaman ekranlarda olacak? 

Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği senaryosunu Birol Güven'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Bora Tekay’ın oturduğu Seksenler dizisinin başlayacağı tarih her yerde aranıyor. İŞTE SEKSENLER YENİ BÖLÜM TARİHİ

Seksenler artık günlük dizi olarak hafta içi her gün TRT1 ekranlarında olacak. Dizinin ilk bölümü ise 11 Ekim Cuma günü saat 20:00'da yayınlanacak.


Ardından 14 Ekim pazartesi günü yine saat 20:00'da ekranlara gelecek dizi, 3. bölümden itibaren hafta içi her gün saat 18:00'da izleyicileriyle buluşacak.

Ekibin büyük bir bölümünün yeniden bir araya geldiği Seksenler yeni sezonda sadece Ergun Plak'a hayat veren Serhat Kılıç ve Çağatay'ı canlandıran İlker Ayrık kadroda olmayacak. Her bölümü yaklaşık 50 dakika olacak olan Seksenler hafta içi her gün TRT1'de yayınlanacak.SEKSENLER FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU? 

Seksenler'in 2 yıl önce yayınlanan final bölümünde; Butik Ali ve Dilek ile  Elvan ve Şahin toplu nikah töreniyle dünya evine girdiler. Öte yandan Nazlı ise Niyazi'nin evlenme teklifini kabul etmişti. Çağatay ve Funda da ailelerini tanıştırarak evlilik için adım atmıştı. Gülden ve Ahmet'in ikinci çocuklarının cinsiyeti ise ailede krize sebep oldu. 
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR