Seksenler yeni sezon 11 Ekim Cuma günü başlıyor! İlk bölümde neler olacak

TRT1'in yayınlandığı döneme damgasını vuran dönem dizisi Seksenler iki yıl aradan sonra yine TRT1'de ekranlara geri dönecek. 11 Ekim'de başlayacak olan Seksenler yeni sezon kadrosunda kim var? İlk bölümde neler olacak? her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar...

Seksenler yeni sezon 11 Ekim Cuma günü başlıyor! İlk bölümde neler olacak
Yayın Tarihi: 10.10.2019 11:11:00

Yapımını Mint Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Birol Güven'in kaleme aldığı Seksenler dizisi 11 Ekim cuma günü ekranlara geri dönüyor. Yeni sezonda günlük dizi formatıyla yayınlanacak olan Seksenler hafta içi her gün izleyicilerinin karşısına çıkacak. Peki Seksenler yeni sezon ilk bölümde neler olacak? Kadrosunda kimler var? Detaylar haberimizde...

Gerek sıcak ve samimi gerek oyuncu kadrosuyla herkesin çok sevdiği bir dizi haline gelen Seksenler 2017 yılında final yapmasına rağmen tekrarlarıyla reyting rekoru kırmaya devam ediyordu.Öte yandan izleyicilerin Seksenler yeniden başlasın ısrarına dayanamayan Birol Güven yaz başı dizi için çalışmalara başladıklarını duyurdu. Kadronun yeniden toplanmasıyla çekimleri başlayan Seksenler yarın başlayacak.

SEKSENLER HANGİ GÜN SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK

Seksenler 11 Ekim Cuma saat 20:00'de başlayacak ve 14 Ekim pazartesi günü yine saat 20:00'da ekranlara gelecek dizi, 3. bölümden itibaren hafta içi her gün saat 18:00'da izleyicileriyle buluşacak.


Yani Seksenler ekstrem bir durum olmadığı zamanlarda hafta içi her gün saat 18:00'da TRT1 ekranlarında olacak.

Dizinin kadrosunda Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ayşe Tolga, Kemal Kuruçay, Tolunay Donat, Hakan Bulut, Betül Berk, Suzan Kardeş, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Necmi Yapıcı, Özlem Balcı, Hacı Ali Konuk, Onur Dilber, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat Pekzeren, Aşkın Şenol, Osman Büyükercan ve sürpriz isimler yer alıyor.

 

SEKSENLER İLK BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çınaraltı Mahallesinde başlayan inşaat, mahalle sakinlerinin oldukça ilgisini çeker. Herkes, mahalleye ne yapıldığını çok merak etmektedir. İnşaatın üstü bir örtüyle kapatılmıştır, Bekçi Bekir de inşaatın güvenliğini üstlenmiştir.

Mahalleli içeri girmek istese de Bekir onları sokmaz, tüm ısrarlara rağmen de oraya ne yapıldığını söylemez. Bekir uyuduğunda inşaata girmeye hazırlanan Şahin, onu bekleyen kötü sürprizden habersizdir. Şahin gece yarısı sokakta öyle biriyle karşılaşır ki, bu kişinin mahalleye geri dönmesi başta Fehmi ve Rukiye olmak üzere herkesin hayatını alt üst eder!

Ahmet ve Gülden tarafında ise Gülden ikinci çocuğuna hamile olduğu için Fehmi ve Rukiye’nin evinde kalmaktadır. Gülden kendi evine dönmek istese de Rukiye ve Fehmi’nin içi rahat etmediği için hep beraber yaşamaya başlamışlardır.

Nazlı ise yana yakına iş aramakta ancak hiçbir yerden kabul almamaktadır. Öte yandan Nazlı’nın gizli gizli biriyle mektuplaşması büyük merak konusu olur.

Butik Ali ve Dilek, artık Nurten ve Seyfi’nin evinde kalmaya başlamıştır. Nurten bunu kısa süreli bir ziyaret sansa da, Butik Ali ve Dilek evlerine geri dönecek gibi değildir.

Çünkü Butik Ali batmıştır ancak bunu herkesten gizlemektedir. Fehmi, evde Çağatay hakkında konuşulmasını yasaklamıştır. Çağatay neden evde değildir? Fehmi ve Çağatay arasında ne yaşanmıştır?

Seksenler hafta içi her gün saat 18:00'da TRT1'de...


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR