Serengeti’ den Katlanılabilen Gözlük; Gündüz Yüzde, Gece Cepte!

Geliştirdiği yüksek görüş teknolojisini tasarladığı tüm gözlük modellerinde kullanan Serengeti katlanabilen yeni modeli CERIALE & VERNAZZA ile motor tutkunlarını heyecanlandırıyor. İtalyan gözlük markasının tasarladığı yeni model; vizörlü ve vizörsüz tüm kask tiplerinin içinde kullanılabiliyor.

Serengeti’ den  Katlanılabilen  Gözlük; Gündüz Yüzde, Gece Cepte!
Yayın Tarihi: 26.11.2018 17:27:00


Yüzü saran formuyla gözlüğün üzerine kask takılabiliyor ve hafifliğiyle gözlük kendini hissettirmiyor. Özellikle sürüş anında değişen hava koşullarına bağlı olarak camın rengi kendiliğinden değişerek ortama ayak uyduruyor ve ani hava değişimlerinde gözlükler görüş kaybı yaşatmıyor. Gözlük kullanılmadığı durumlarında katlanabiliyor, çanta taşımayı sevmeyen sürücülerin gözlük taşıma ve saklama problemini cebe sığacak boyutuyla ortadan kaldırıyor.

İtalyan Ruhu Türk ErkeklerindeKalitesi ve dayanıklılığıyla göz doldurarak İtalya’dan dünyaya yayılan Serengeti; Türkiye’de motorcuların stilini CERIALE &VERNAZZA ile tamamlıyor. Erkek kombinlerinin star parçası olarak ön plana çıkan gözlükler deri ve nubuk ceketlerle kullanıldığında beylere cool şık bir görünüm sunuyor. Yok denecek kadar az hafifliğiyle yüzde ağırlık hissi oluşturmayan gözlükler yüzü sarıyor ve boşluklardan ışık geçmesine izin vermiyor. Çok sayıda renk seçeneğinin bulunduğu modelleriyle marka İtalyan Serengeti ruhunu Türk erkeklerinde yaşatıyor.


Tünelden Yüzeye; Ani Hava Değişimlerinde Serengeti

Serengeti camları ışık yoğunluğunu ölçümleyerek yoğun ışıklı ortamda koyulaşıyor, az ışıklı ortamda açılıyor. Böylelikle tünele girerken, tünelden çıkarken, hava karardığında ya da açıldığını gözlüğü çıkartmak gerekmiyor. Çünkü gözlükler her ortama göre renk ve ton değiştiriyor, her ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Gözlükler hiç çıkarılmadığından göz yorgunluğu oluşturmuyor, gözler dinleniyor ve konforlu görüş sunuyor. Ayrıca tüm modellerinde inceltilmiş en ince mineral cam kullanan markanın gözlükleri yok denecek kadar az hafiflikte olmasıyla da ilgi görüyor.İtalya’dan tüm dünyaya yayılan, Ant Optik distribütörlüğüyle Türkiye’ye gelen dev gözlük markası Serengeti doğada yayılan en yüksek ışık dalgalarına karşı (555nm) koruma sağlayan tek markadır. Katarakt oluşumuna neden olan zararlı mavi ışınları bloke eden patentli Spectral Control teknolojisini kullanan tek markadır. Dünyanın en yüksek çözünürlüğüne sahip HD polarize cam kullanan tek markadır. Göz yorgunluğunu gideren ve her türlü hava şartlarında görüş konforu sunan Fotokromik Control teknolojisini tüm modellerinde kullanan tek markadır. Tüm bu teknolojileri tek bir gözlükte toplayan ve bunları numaralı cam türlerinde de üretimini yapan tek dünya markasıdır.
HABERİ PAYLAŞÇOK TIKLANANLAR