Sevgili Geçmiş dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! Sevgili Geçmiş ne zaman başlayacak

Süreç Film2in Star TV için hazırladığı yeni dizisi Sevgili Geçmiş'in ilk fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesiyle herkesi şimdiden meraklandıran dizinin ilk tanıtımı da çok beğenildi. Peki Sevgili Geçmiş yayın tarihi belli oldu mu? İşte detaylar...

Sevgili Geçmiş dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! Sevgili Geçmiş ne zaman başlayacak
Yayın Tarihi: 28.09.2019 11:27:00

Star TV'nin çok merak edilen iddialı yeni dizisi Sevgili Geçmiş'in ilk tanıtımı yayınlandı. Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeşin içlerinden birinin düğününde buluşmasıyla başlayacak olan hikayede kızların biri müzisyen, biri doktor, bir diğeriyse üzüm bağlarının sahibi. Ancak esas olay o geceden sonra üç kardeş Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den bir daha çıkamaması ve birlikte yaşamaya mecbur kalmasıyla başlayacak. Çarpıcı hikayesiyle çok dikkat çeken Sevgili Geçmiş ne zaman başlayacak? Hadi gelin hep birlikte bakalım...Başrollerini Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un paylaştığı dizi hakkında hrnüz başka bir detay gelmedi.


Çekimleri Urla'da tüm hızıyla devam eden Sevgili Geçmiş dizinin ne zaman başlayacağı konusunda da bir bilgi gelmedi. Ancak Star TV'nin iki dizisinin biteceğini göz önüne alırsak Sevgili Geçmiş ekim ya da en geç kasım ayında ekranlarda olacaktır. 

Sevgili Geçmiş yakında Star TV'de...


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR