Seviyorum Ama Arkadaşça Filmi nerede çekildi? Oyuncuları ve konusu

Bu akşam televizyonda yayınlanacak Seviyorum Ama Arkadaşça filmi izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Film severler, Seviyorum Ama Arkadaşça filminin detaylarını araştırmaya başladı. Seviyorum Ama Arkadaşça filmi nerede, ne zaman çekildi? Oyuncuları kimler ve konusu ne? Sizler için hazırladık.

Seviyorum Ama Arkadaşça Filmi nerede çekildi? Oyuncuları ve konusu
Yayın Tarihi: 14.08.2019 15:07:00

Bu akşam televizyonda yayınlanacak Seviyorum Ama Arkadaşça filmi, film severlerin dikkatini çekti. Film severler, hemen filmin detaylarını araştırmaya başladı. Seviyorum Ama Arkadaşça filmi nerede çekildi? Oyuncu kadrosunda hangi oyuncular var? Seviyorum Ama Arkadaşça filminin konusu ne? Tüm soruların yanıtı merak ediliyor.

2016 Yılında vizyona giren Seviyorum Ama Arkadaşça filmi, beyaz perdede istediğini bulamasa da televizyonda seyirciyi güldürmeyi başardı. Sık sık televizyonda yayınlanan Seviyorum Ama Arkadaşça filminde ünlü oyuncular rol alıyor.

Seviyorum Ama Arkadaşça Filminin Konusu Ne?

Birbirini sevip sevmedikleri belli olmayan iki aşık, arkadaşlıktan öte bir türlü geçememektedirler. Film tam da günlük hayatta çoğu kişinin başına gelebilecek bu konu üzerinden yürümektedir. Bakalım 2 "şapşal" aşığın başına neler gelecek?

Seviyorum Ama Arkadaşça Filmi Nerede Çekildi?

Seviyorum Ama Arkadaşça filminin çekimleri Kıbrıs ve İstanbul'da yapıldı. Filmin çoğu sahneleri Kıbrıs'ta çekildi.

Seviyorum Ama Arkadaşça Filminin Oyuncuları Kimler?

Seviyorum Ama Arkadaşça filminde Gökhan Keser, Hande Subaşı, Bengi İdil Uras ve İpek Bağrıaçık oynuyor.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ