Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm izle BluTV Sıfır Bir Sezon finali izle

BluTV platformunda yayınlanan Sıfır Bir 6. sezon 6. bölümüyle sezon finali yapıyor. Sıfır Bir izleyicileri 6. sezon 6. bölümü merakla bekliyordu. Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm nereden izlenir, nasıl izlenir? Sıfır Bir sezon finaliyle ilgili detayları sizler için hazırladık...

Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm izle BluTV Sıfır Bir Sezon finali izle
Yayın Tarihi: 12.06.2019 15:06:00

BluTV platformunda yayınlanan Sıfır Bir dizisi, Adana mahallelerinin hareketli gençleri ve suç olaylarını konu alıyor. Sıfır Bir dizisi 6. sezon 6. bölümüyle sezon finali yapacak. Sıfır Bir izleyicisi, BluTV platformunda yayınlanan Sıfır Bir dizisi nereden izlenir, Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm nasıl izlenir? Sorusunun yanıtını araştırıyor.

Sıfır Bir dizisinin geçtiğimiz sezonunda Cio ve Özgür ölmüş geriye bir tek Savaş kalmıştı. Savaş ve Gökhan arasındaki savaş iyiden iyiye kızıştı! Artık Adana'da ya Savaş ya da Gökhan kalacak? Büyük çatışma Sıfır Bir 6. sezon 6. bölümüne damga vuracak!

SIFIR BİR 6. SEZON 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?


Sıfır Bir 6. sezon 6. bölümüyle final yapacak. Savaş ve Gökhan arasındaki savaş kızıştı! Gökhan ve Savaş birbirlerini aramaya ve avlamaya başlıyor! Anafor'un da ölmesiyle birlikte Berto, Anafor'un intikamını tek başına almaya kararlı ancak tek başına giriştiği bu hamle başına iş açıyor. Berto ölecek mi? 

Gökhan ise adamlarını da alıp Savaş'ların üzerine gidiyor. Gökhan da artık gözünü karattı. Savaş - Gökhan çatışmasından kim galip çıkacak? Geçen sezon finalinde Özgür ve Cio ölmüş geriye sadece Savaş kalmıştı. Savaş'ta bu sezon finalinde mi ölecek?

Sıfır Bir 6. sezon 6. bölümüyle 12 Haziran Çarşamba, yani bugün saat 19.01'de sadece BluTV platformundan yayınlanacak. 
HABERİ PAYLAŞ