Sıfır Bir 6. sezon ne zaman başlayacak? Kimler öldü kimler yaşayacak

Sıfır Bir 6. sezon ne zaman başlayacak sorusu cevabını buldu. Sıfır Bir 6. sezon tarihi sizler için araştırdık. Blutv ekranlarında yayınlanan Sıfır Bir 3 ayık bir araya giriyor. Sıfır Bir 6. sezonda kimler yaşıyor kimler ölecek merak ediliyor.

Sıfır Bir 6. sezon ne zaman başlayacak? Kimler öldü kimler yaşayacak
Yayın Tarihi: 13.03.2019 21:14:00

Sıfır bir 5. sezon finaliyle ekranlara geldi. Yayınlandığı çarşamba akşamları rekor kıran Sıfır Bir 6. sezonu şimdiden merak edilir oldu. Peki Sıfır Bir 6. sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir 6. sezon tarihi belli oldu. Sizler için Sıfır Bir 6. sezon tarihini araştırdık.

Sıfır Bir 6. sezon ne zaman?

Sıfır bir 6. sezon tarihi 8 mayıs 2019 olarak belirlendi. 2 Aylık araya girecek dizi 8 mayıs tarihinde yeniden başlayacak. Blutv rekortmen dizisi Sıfır bir 6. sezon tarihi resmi olarak duyuruldu ve artık beklemeye geçildi. 


Kimler öldü, kimler yaşıyor?

Sıfır Bir son bölümde Cabbar, Nesih, Anafor, Berto, Azad, Almancı Abbas, Savaş öldü diye gösterildi. Cabbar, Nesih, Anafor ve Azad kesin olarak ölen isimler olarak düşünülüyor. Ancak Berto kolundan vuruldu ve yaşayacak gibi duruyor. Savaş 2 mermi yediği için yaşaması çok görülse de ayrılık haberleri henüz netleşmedi. Sıfır Bir başlamasına 2 ay kala dizinin akıbeti merak edilecek ve 2 ay boyunca akıllarda Cabbar öldü mü? Nesih abi öldü mü soruları gelecek.

Sıfır Bir hayranları bu bölümde en çok Savaş öldü mü? Savaş ölecek mi sorularını aradığını sizlere söyleyelim. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR