Sıfır Bir Bitti mi neden final yaptı! Sıfır Bir sinema filmi ne zaman?

BluTV'de yayınlanan Sıfır Bir dizisi 6. sezon 6. bölümüyle bugün final yaptı. Sıfır Bir dizisi bitti mi neden final yaptı? Sıfır Bir 7. sezon yayınlanmayacak mı, Sıfır Bir'in sinema filmi mi çıkıyor?

Sıfır Bir Bitti mi neden final yaptı! Sıfır Bir sinema filmi ne zaman?
Yayın Tarihi: 12.06.2019 19:48:00

Sıfır Bir muhteşem geçen 5. sezon finalinde Cio (Cihangir Ceyhan) ve Özgür'ün ölümüyle sarsılmıştı! Sıfır Bir'e damga vuran 5. sezonun ardından şimdi 6. sezon 6. bölümü 12 Haziran 2019 Çarşamba akşamı saat 19.00'da BluTv'de yayınlandı. Sıfır Bir izleyicileri Sıfır Bir neden final yaptı bitti mi? Sıfır Bir yeni sezon olmayacak mı, Sıfır Bir 7. sezon yayınlanmayacak mı ve Sıfır Bir'in Sinema filmi mi çıkacak? Sorularını sormaya başladı.

Sıfır Bir 6. sezon 6. bölümü heyecan dolu sahneleriyle dikkat çekti! Dizide Gökhan ve Savaş, birbirlerine amansızca saldırıyor! Gökhan Savaş'ı, Savaş da Gökhan'ı her yerde arıyor! Adana Gökhan ve Savaş'a dar... 

SIFIR BİR YENİ SEZON YAYINLANACAK MI SIFIR BİR BİTTİ Mİ?

Sıfır Bir 6. sezon 6. bölümüyle sezon finali yaptı ve araya girdi. Sıfır Bir dizisinde geçtiğimiz sezon Cihangir Ceyhan (Cio) ile Savaş Satış (Savaş)'ın kavga ettiği iddiaları vardı. Cio ve Özgür 5. sezon 5. bölümde ölmüş, dizinin biteceği söylenmişti. Ancak Sıfır Bir 6. sezonuyla devam etti. Şimdi de Sıfır Bir'in 6. sezonla birlikte biteceği ve yeniden yayınlanmayacağı, Sıfır Bir'in sinema filminin yayınlanacağı konuşuluyor.

Sıfır Bir'in yapımcısından henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak ufukta Sıfır Bir Savaş, Cio ve Özgür'ün yer aldığı bir sinema filmi projesi olduğu söylentileri dolaşıyor. Sıfır Bir 7. sezonu büyük ihtimalle yayınlanmayacak ancak herhangi bir açıklama olursa sizlerle bu sayfadan paylaşacağız.HABERİ PAYLAŞ