Son Dakika EYT çıkacak mı? 2019 EYT Son Dakika Gelişmesi Müjde

EYT çıkacak mı? Binlerce EYT'li gelecek müjdeli haberi bekliyor! AK Parti ve Cumhurbaşkanı EYT konusunda ne düşünüyor? EYT konusunda bir gelişme var mı? EYT'liler Derneği Başkanından son dakika EYT açıklaması. EYT bu yıl çıkacak mı, binlerce kişi emekli olmayı bekliyor.

Son Dakika EYT çıkacak mı? 2019 EYT Son Dakika Gelişmesi Müjde
Yayın Tarihi: 29.08.2019 13:59:00

Emeklilikte Yaşa Takılanlar 29 Ağustos 2019 Perşembe son dakika EYT gelişmesini araştırıyor. Haklarının verilmesini ve bir an önce emekli olmayı isteyen EYT'liler, EYT çıkacak mı? EYT 2019 yılı içerisinde sorun çözülecek mi? EYT'de son durum ne? Bu soruların yanıtını araştırıyor. EYT 29 Ağustos son dakika gelişmeleri haberimizde...

Eyt'liler, EYT sorununun çözümü için EYT konusunun Meclis'te yeniden gündeme gelmesini istiyor ve bekliyor. Emeklilikte Yaşa Takılan binlerce vatandaş, EYT'ye dair kanun teklifinin görüşülerek sorunun çözümüne dair umut taşıyor. EYT konusu Milliyetçi Hareket Partisi'nin seçim beyannamesinde de "vaat" olarak yerini almıştı. EYT son dakika gelişmesi.

EYT SON DAKİKA GELİŞMESİ EYT ÇIKACAK MI 29 AĞUSTOS


Emeklilikte yaşa takılanlar meselesi, şu anda Meclis tatile girdiği için gündemden düşmüş gözükse de EYT dernekleri ve EYT'li vatandaşlar, sosyal medya başta olmak üzere birçok mecrada EYT meselesini gündemde tutmaya devam ediyor.

AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın EYT konusunda adım atacağı iddiaları gündeme sık sık geliyor. EYT konusunda Finlandiya modeli ve daha birçok model üzerinde durulduğu konuşuluyor. EYT konusuyla ilgili 2019 yılı içerisinde, MEclisin açılmasıyla birlikte muhalefetten yeni EYT çalışmaları geleceği kesinlik taşıyor.

MHP'DEN EYT AÇIKLAMASI! MHP'DEN EYT TEPKİSİ

MHP, Eyt konusunu Muhalefetin, sırf muhalefet olsun diye gündeme getirdiğini savunarak EYT Konusunda tepki gösterdi. Seçim beyannamesinde yer almasına karşın EYT konusunda gerekli adımları atmayan MHP'de milletvekili Cemal Enginyurt EYT Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne "CHP vagonuna yük taşıyan AK Parti ve MHP düşmanı derneğin yöneticileri hakaret ettikçe isyan ediyorum." açıklamasını yaptı. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR