Star TV En çok sevilen dizisi Final kararı aldı! Hayranları Şokta

Star TV ekranların en çok sevilen dizisi final kararı aldı. Ekranlarda az izlense de binlerce hayranı olan sevilen dizi final kararı aldı. Star TV ekranlarında sevilen dizi final kararı sonrası hayranları dizi bitmesin diye kampanya şimdiden başladı. Farklı bir kitlesi olan izleyiciler Star TV

Star TV En çok sevilen dizisi Final kararı aldı! Hayranları Şokta
Yayın Tarihi: 20.01.2020 19:40:00

Star TV ekranların en çok sevilen dizisi final kararı aldı. Ekranlarda az izlense de binlerce hayranı olan sevilen dizi final kararı aldı. Star TV ekranlarında sevilen dizi final kararı sonrası hayranları dizi bitmesin diye kampanya şimdiden başladı. Farklı bir kitlesi olan izleyiciler Star TV bitmesin diye yükleniyor.

Çocuk dizisi final yapıyor!

Star TV ekranların en çok sevilen dizisi Çocuk final yapıyor. Yayınlandığı salı akşamları Ramo, Hekimoğlu, Kadın ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi sevilen dizilerin karşısında duramayan Çocuk final kararı aldı. Çocuk dizisi 18. bölümde final yaparak yayın hayatını bitiyor. Peki Çocuk neden bitiyor? Star TV Çocuk dizisi neden bitirdi.

Çocuk ne zaman final yapıyor?


Çocuk dizisi 18. bölümde final yaparak ekran macerası tamamlıyor. Bu dizinin bir farkı ilk yayınlandığı günden itibaren tarihin en iyi dizileri arasında olduğu izleyenlerin ısrarla sürdürmesi. Çocuk 18. bölümde final yaparak ekran macerası tamamlayacak.

Çocuk 28 Ocak'ta final yapacak!

Çocuk dizisi için son iki bölüm. Yarın Çocuk 17. bölüm ekranlara gelecek. Çocuk dizisi 18. bölümü 28 Ocak 2020 Salı akşamı Star TV'de.

Çocuk cumartesi geçsin!

Çocuk dizisi hayranları pek dizi olmayan Cumartesi akşamları geçmesini istiyor. Cumartesi rekorlar kıran Kuzey Yıldızı İlk Aşk'a rakip olması beklenen Çocuk final kararı çok konuşulacak. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR