Sue Storm Fantastik 4'lü ne yapıyor? Hadi İpucu 9 Ekim

Hadi İpucu 9 Ekim Salı günü ipucu sorusu belli oldu. Sue Storm Fantastik 4'lü filminde ne iş yapıyor? Görevi ne. Hadi 9 Ekim ipucu sorusunun yanıtı belli oldu.

Sue Storm Fantastik 4'lü ne yapıyor? Hadi İpucu 9 Ekim
Yayın Tarihi: 9.10.2018 10:05:00

Hadi 9 Ekim İpucu sorusu belli oldu. Her hafta pazartesi günü 20.30'da ve Salı,Çarşamba,Perşembe ve Cuma günleri 12.30'da yayınlanan Hadi'nin bu haftaki sorusu ve yanıtı belli oldu. Hadi 9 Ekim Salı günü İpucu sorusu belli oldu. Hadi'de bugün sorulan soruların yanıtını sizler için derledik.

9 Ekim Hadi İpucu sorusunda; "Hadi bugün 12:30'da. Bugünün ipucu Sue Storm'dan geliyor. Sue Storm'u daha önce duymuş muydunuz? Fantastik 4'lü desek daha yardımcı olabilir. Peki orada ne yaptığını biliyor muyuz? Normal bir iş yapmadığı kesin" soruldu.

Sue Storm Fantastik 4'lü ne yapıyor?

Sue Storm Fantastik 4'lü filminde Görünmez Kadın Sue Storm'dur. Görenmez olabilmek en büyük özelliğidir. Ayrıca manyetik bir savunma yapabilmektedir. Sorunun cevabı "Manyetik bir savunma yapmak" olacaktır. 

Hadi İpucu her sabah boxer'da olacak. Hadi İpucu sorusu akşam saatlerinde çıkacak yarışmada da soruyu sizler için bulacağız ve doğru cevabı vereceğiz. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X