Suits izleyicilerinin gözü yolda kaldı! Suits 8. sezon ne zaman yayınlanacak

Tüm dünyada çok sevilen ve sıkı bir şekilde takip edilen Suits dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Peki Suits 8. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

Suits izleyicilerinin gözü yolda kaldı! Suits 8. sezon ne zaman yayınlanacak
Yayın Tarihi: 11.02.2019 15:25:00

25 Nisan 2018 tarihinde sezon finali yapan Suits, oldukça başarılı bir 7. sezon geçirmişti. Netflix üzerinden izlenebilen Sutis dizisinin 8. sezonu heyecanla bekleniyor. Peki Suits 8. sezon ne zaman yayınlanacak?

Hukuki drama türünde olan Suits dizisi 2011 yılından beri ekranlara gelmeye devam ediyor. Suits dizisi Pearson&Hardman adlı şirkette avukatlık yapan 2 karakteri konu alıyor. Türkiye’de çok beğenilen Suits dizisinin 8. sezonu merak ediliyor. Peki Suits 8. sezon ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Patrick J. Adams, Gabriel Macth ve Rick Hoffman'ın paylaştığı Suits dizisi 8. sezon onayını aylar önce almıştı. Peki Suits 8. sezon ne zaman yayınlanacak?Suits 8. sezon ne zaman yayınlanacak?

Yeni sezonda yaşanacak olan oyuncu değişiklikleri dizinin takipçilerini bir hayli üzse de Suits yoluna kaldığı yerden devam edecek.

Gabriel Match ve Rick Hoffman’ın başrolde devam edeceği Suits dizisi 8. sezon onayını aylar önce almıştı. Suits 8. sezonun 2019 yazında yayınlanması düşünülüyor.

Ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin kesin çıkış tarihi duyurulduğunda Boxer'dan öğrenebilirsiniz.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ