Survivor 12 Şubat 2019 kim elendi? SMS Sonuçları işte adaya veda eden isim

Survivor 12 Şubat 2019 kim elendi? TV8 ekranlarında yayınlanacak Survivor programında SMS sonuçları belli oluyor. Survivor 2019 veda edecek isim kim. Bu hafta Survivor'a kim veda ediyor sizler için derledik. İşte adaya veda eden o isim.

Survivor 12 Şubat 2019 kim elendi? SMS Sonuçları işte adaya veda eden isim
Yayın Tarihi: 11.02.2019 23:34:00

Survivor 2019 ilk Türk eleme gerçekleşiyor. Peki Survivor'da kim elenecek. Adaya veda eden isim kim olacak sizler için araştırdık. Survivor 2019 elenecek isim sürpriz bir isim olacak. Kader, Okay ve Atakan arasında sürpriz bir eleme gerçekleşecek. İlk kez bizden öğreneceğiz Survivor veda eden ismi açıklıyoruz. 12 Şubat 2019 salı akşamı Survivor'a veda eden o isim.

Okay mı? Atakan mı? Kader mi elendi

Survivor 2019 kim elendi sorusu cevap buluyor. Survivor 12 Şubat elenen isim sizler için araştırdık. Dün itibariyle Kader'in eleneceği her yerde yazılmıştı. Ancak Kader adada kalıyor. Konseyde Bora'nın konuşma şekli ve sona getirme şekliyle Kader'in eleme planları olduğunu ve ondan sonra kendisine rakip gördüğü Atakan'ın ismi vermesi ortalığı karıştırdı. Türkiye'de görünen eleme potası 3-4 hafta sonra görünmesi gerekiyordu. Büşra ve Melisa gibi isimlerin yazılmadan bu üç ismin yazılması şok etmişti. Bu yüzden Türkiye takımı Survivor 2019'da kan kaybedeceğini sizlere söyleyelim. Ancak Kader elenmeyeceğini de size biz söyliyelim.

Kader elendi mi?

Survivor 2019 Kader elendi mi sorusu sizlere cevaplıyalım. Kader elenmeyecek. Survivor Türkiye'nin en iyi kadın yarışmacısı olan Kader, bu hafta programa devam edecek. Atakan'ın da elenme ihtimali bulunmuyor. Bu sebeple Survivor veda eden ismi sizlere ilk kez biz açıklıyoruz. Tüm takımın Kader'in elenmesi istemesi sonrası son futbol oyununda Kader adeta gösteri yaptı ve takımın en iyisi oldu. Saten erkekler olarak güçlü olsakta kadınlarda güçsüz olduğumuz kadınlardan Kader gitmeyecek.

Elenen isim Okay olacak

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan'da sürpriz eleme gerçekleşecek. Survivor 2019 elenen isim Okay olacak. Okay, Survivor 2019 kendini çok tanıtmadan gitmenin üzüntüsünü yaşayacak. Survivor Okay programa ilk haftada elenen erkek yarışmacı olarak hayallerinden uzaklaşacak.

Atakan elendi mi? Kalıyor mu

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan'da en etkili isim Atakan oluyor. Atakan oy potansiyeli olan bir isim ve programda kalıyor. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan'da 12 Şubat 2019 elenen isim Okay adaya veda edecek.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ