Survivor 2019'un ilk yarışmacısı Hakan Kanık oldu! Hakan Kanık kimdir?

Heyecanla beklenen yarışma Survivor 2019 için Acun Ilıcalı, yeni yılda tarih vermişti. Yarışmacılarla ilgili anketin de devam ettiği Survivor 2019'un ilk yarışmacısı Hakan Kanık oldu. Peki Hakan Kanık kimdir? İşte detaylar...

Survivor 2019'un ilk yarışmacısı Hakan Kanık oldu! Hakan Kanık kimdir?
Yayın Tarihi: 10.01.2019 11:39:00

Merakla beklenen Survivor 2019 için Acun Ilıcalı yeni yılda tarih vermişti. O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında Acun Ilıcalı, bu sezon Survivor 2019 yarışmasının 2 Şubat’ta başlayacağını açıkladı.

Survivor 2019 yarışmasında bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesiyle ekranlara gelecek. Acun Ilıcalı, Survivor 2019 yarışmacılarına seyircilerin karar vereceğini açıklamıştı.

İşte Survivor 2019'un ilk yarışmacısını dün Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından duyurdu.
Survivor 2019'un ilk yarışmacısı Hakan Kanık oldu. Peki Hakan Kanık kimdir?
Acun Ilıcalı Survivor 2019'un yarışmacısı sosyal medya hesabından “Survivor Türkiye-Yunanistan ilk yarışmacısı belli oldu. Masterchef Türkiye’den tanıdığımız Hakan Kanık, kendisine başarılar diliyorum.” sözleriyle duyurdu. Peki Hakan Kanık kimdir?

Masterchef yarışmasıyla adını duyuran Hakan Kanık, şansını bu kez de Survivor 2019'da deneyecek. Peki Hakan Kanık kimdir?Hakan Kanık kimdir?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan 20 yaşında olan Hakan Kanık’ın komilik yapıyor.

MasterChef Türkiye’nin hırslı isimlerinden Hakan Kanık, Survivor 2019 aday tanıtım videosunda şu açıklamayı yapmıştı: 

"Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir."


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR