Tarkan'ın 1 aylık kazancı dudak uçuklattı! 15 Milyon TL

İstanbul'da Harbiye Açıkhava'da verdiği 7 konserden tam 7 milyon kazanan Megastar Tarkan Avrupa Turnesi'ne Londra'da başladı.

Tarkan'ın 1 aylık kazancı dudak uçuklattı! 15 Milyon TL
Yayın Tarihi: 8.10.2019 09:44:00

Tarkan'ı Harbiye konserlerinde yaklaşık 50 bin kişi ünlü sanatçıyı izledi. Toplamda 162 şarkı seslendiren Tarkan, 20 saatlik performans sergiledi. Birçok ünlü isimin de Tarkan'ı dinlemeye gittiği konser maratonunda Megastar herkesi coşturdu.Açıkhava maratonunun son gününde Tarkan sevenlerine böyle teşekkür etti:

“Bugün Harbiye’deki son gün. İçim buruk, hüzünlü. İnşallah seneye tekrar buluşuruz. Her şey için çok teşekkürler. Deprem oldu geldiniz, yağmur yağdı geldiniz. Hiç unutmayacağım bu sevgiyi, ilgiyi.”


BİR AYLIK KAZANCI 15 MİLYON!

Avrupa Turnesi kapsamında İsveç, Hollanda, Avusturya, İsviçre ve Almanya’nın 3 kentinde 8 konser vereek olan Megastar burdan da 8 milyon TL alacak. Böylece Tarkan'ın son bir ayda kazandığı para 15 Milyon TL olacak. KARISINA SERENAT YAPTI

Tarkan bu yılki Harbiye Konserleri'nden birinde eşi Pınar Tevetoğlu'nun gözlerinin içine bakarak "Beni Çok Sev" şarkısını söyledi. Eşinin bu jesti karşısında çok mutlu olan Pınar Hanım ise  gözyaşlarına hakim olamadı. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR