Temizlik Benim İşim 23 Ağustos haftanın birincisi kim Oldu? Ödül ne kadar?

Fox TV ekranlarının yeni yarışması Temizlik Benim İşim 23 Ağustos Cuma günü haftanın final bölümüyle ekranlarda. Peki Temizlik Benim İşim 23 Ağustos haftanın birincisi kim oldu? Haftanın birincisi Temizlik Benim İşim'de ödül olarak ne kadar kazanacak? Detaylar haberimizde...

Temizlik Benim İşim 23 Ağustos haftanın birincisi kim Oldu? Ödül ne kadar?
Yayın Tarihi: 23.08.2019 15:28:00

FOX TV ekranlarının yeni yarışması Temizlik Benim İşim'de haftanın final heyecanı yaşanıyor! 23 Ağustos 2019 Cuma günü Temizlik Benim İşim'de haftanın birincisi belli oluyor! Pazartesi gününden bu yana süren bölümleriyle, izleyici ekran başına kilitleyen Temizlik Benim İşim yarışmasında haftanın birincisi kim olacak? 

Nuran Hanım ve diğer yarışmacılar, Temizlik Benim İşim'de büyük bir rekabet içine girdi! Tüm yarışmacılar neredeyse birbirine yakın puanlar aldı ve heyecan daha da büyüdü! Temizlik Benim İşim'de tüm puanlamaların sonucu Kadir Ezildi'nin puanlarına kaldı! 

23 Ağustos Cuma günü Seda Nur hanım yarışıyor! Temizlik Benim İşim'de Cuma günü yarışmacısı Seda Nur Hanım olacak. Seda Nur hanım da yarıştıktan sonra haftanın birincisi belli oluyor!


Temizlik Benim İşim 23 Ağustos Puan Durumu Kim Haftanın Birincisi Oldu?

Seda Nur hanım, 23 Ağustos Cuma günü Temizlik Benim İşim'de yarıştı. Kirli bir evde başlayan yarışmada süreyi iyi kullanan Seda hanım, tam zamanında temizliğini bitirdi. Seda hanımın rakipleri temizlik için puanlarını verdiler. 

Seda Hanım, Con'dan 5, Nuran, Başak ve Mahsuni'den 1'er puan almayı başarabildi. Toplamda 8 puana ulaştı. 

Temizlik Benim İşim 23 Ağustos Cuma haftanın birincisi henüz belli olmadı, belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız, lütfen beklemede kalın!
HABERİ PAYLAŞ