Tepe Home, evlilik heyecanınızın en yakın ortağı

Ev dekorasyonunun öncü markası Tepe Home, evlilik hazırlığı yapan çiftlere, yaşam alanlarını kendi tarzlarına göre yansıtabilecekleri farklı ve şık seçenekler sunuyor. Estetiğin ön planda olduğu, hem konsept hem de stil bütünlüğünü bir arada sunan mobilyaları ile fark yaratan Tepe Home...

Tepe Home, evlilik heyecanınızın en yakın ortağı
Yayın Tarihi: 20.02.2019 11:56:00

Yarattığı mekânlarla, hayattaki mutlu anların sayısını çoğaltan Tepe Home, evlilik alışverişinin değişmez adreslerinin başında geliyor. Her zevke hitap eden farklı konseptlerdeki zengin ürün yelpazesiyle, yaşam alanlarının tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Estetiğin ön planda olduğu, hem konsept hem de stil bütünlüğü sunan ürünler, evini yenileyecek olanlar için birbirinden şık ve özgün mobilya seçeneği oluşturuyor. 

Tepe Home’da oturma odası grupları, bahçe mobilyaları, yatak odası ve yemek odası takımları, yaşam alanlarında en çok aranan “fonksiyonel çözümler ve konforun” bir araya geldiği ürünler göze çarpıyor. Markanın üst segmentteki koleksiyonunda yer alan ve güncel trendleri yansıtan ürünler, ışıltılı çizgilerinin yanı sıra, göz alıcı ve modern görünümleriyle zamana meydan okuyor. Modern hatları ve kalitesi ile öne çıkan mobilyalara, mermer ya da doğal taş görünümlü alternatif yüzeyler, metal, cam gibi farklı malzemeler eşlik ediyor. Tepe Home koleksiyonlarında ahşabın zarif dokusunun, modern çizgilerle bütünleştiği mobilya seçeneklerine de yer veriliyor. Doğanın sıcaklığı ve huzurunu evlere taşıyan ürünler, zarafetlerinin yanı sıra fonksiyonellikleriyle de müşterilerin beğenisini kazanıyor. 

Sade, modern, country, doğal, zamansız ve şık, hayal edilen tüm yaşam alanlarını gerçeğe dönüştüren Tepe Home’un zengin ürün seçenekleri, Tepe Home mağazaları ve www.tepehome.com.tr’ adresinden satın alınabiliyor.


Tepe Home Hakkında

Tepe Mobilya 1969 yılında Sayın Prof. Dr. İhsan Doğramacı öncülüğünde, Bilkent Holding’e bağlı olarak operasyonlarına başlamıştır. Tepe Mobilya ürünleri ile çeşitli ev dekor kategorilerinin tüketiciye sunulduğu Tepe Home Mağazaları ise 1997 yılında ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciri olarak kurulmuştur. Tepe Home, 50 yıllık sektör deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan, sektörü yönlendiren, büyüten bir sanayi ve perakende şirketidir. 60,000 m2 alan üzerinde kurulmuş olan ve dünya standartlarında üretim yapan tesisleri ile Türkiye genelinde toplam 14 noktada; 45,000 m2 ‘nin üzerinde satış alanında; 5.000’in üzerindeki ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir.

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR