THY’den Önemli Açıklama! Hafta Sonu Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Neler Yapılacak?

Türk Hava Yolları (THY) tarafından hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili açıklama yapıldı.

THY’den Önemli Açıklama! Hafta Sonu Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Neler Yapılacak?
Yayın Tarihi: 19.11.2020 22:00:00

Türk Hava Yolları (THY) tarafından hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili açıklama yapıldı.

Türk Hava Yolları (THY) Geçtiğimiz gün toplanan Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan koronovirüs yeni tedbirleri kapsamında hafta sonu 10.00-20:00 saatlerinden sonra sokağa çıkma kısıtlaması getirilmişti. Alınan bu karar doğrultusunda Türk Hava Yolları (THY) tarafından açıklama geldi.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
"Değerli misafirlerimiz; Türk Hava Yolları olarak güvenli seyahat standartlarımız ile sizleri ağırlamaya devam edeceğiz. Hafta sonları, sokağa çıkmanın kısıtlandığı saatlerde uçuşu olan misafirlerimiz uçuş belgeleri ile havalimanı ulaşımlarını gerçekleştirebilirler." 


THY’DEN DİKKAT ÇEKEN KAMPANYA

Diğer yandan Türk Hava Yolları 17 - 18 Kasım'da 2020 tarihlerinde düzenlediği indirim kampanyası ile dikkatleri çekti.

Türk Hava Yolları tarafından başlatılan kampanya çerçevesinde, 17 - 18 Kasım'da 2020 tarihlerinde alınan biletlerde 1 Ocak-28 Şubat 2021 tarihi arasında yapılacak olan seyahatler için Türkiye'nin her yerine 99 TL'ye uçak bileti satışı yapılmasını sağlayan kampanya ile ilgili THY'den yapılan açıklama şöyle: "Sağlıklı ve güvenli uçuşlarla Türkiye'nin her yerine 99.99 TRY. Memleket özleminizi giderirken sevdiklerinize sağlık ve güvenle kavuşun diye şimdi Türkiye'nin her yerine uçuşlar 99.99 TRY. 17 ve 18 Kasım'da biletinizi alın, Güvenli Seyahat Standartlarımız ve geliştirilmiş özel hijyen önlemleriyle Türk Hava Yolları'nın her zamanki misafirperverliği eşliğinde seyahatinizi gerçekleştirin."
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR