Trendyol 12-14 Mart İndirimin Yıldızları büyük indirim rüzgarı başladı

Trendyol 12-14 Mart indirimleri neler? Trendyol 12-14 Mart indirimin yıldızları kampanyası an itibariyle başladı. 12-13-14 Mart 2019 tarihlerinde geçerli büyük Trendyol indirimlerinde bu hafta neler var.

Trendyol 12-14 Mart İndirimin Yıldızları büyük indirim rüzgarı başladı
Yayın Tarihi: 12.03.2019 16:29:00

Ayın belirli aralıklarında indirimleriyle göz dolduran Trendyol durmak bilmiyor. Trendyol indirimleri sizler için derledik. En Trend ürünleri oldukça ucuza satma yoluna giden Trendyol büyük indirimleri sizler için hazırladık. İşte Trendyol büyük indirim rüzgarı ürünleri sizlerle. Trendyol bu hafta.

Trendyol 12-14 Mart büyük indirimleri

Trendyol'da 12 Mart salı, 13 Mart çarşamba ve 14 Mart perşembe günleri arasında geçerli büyük indirimler kapıda. Birbirinden önemli ürünleri ucuza satan Trendyol bazı markalarla yaptığı işbirliğiyle büyük indirim fırsatları sunuyor. Bu hafta Trendyol geçerli indirimler şu şekilde;

Tüm indirimleri cebine anlık almak isterseniz; 

Happiness Yeni koleksiyon indirimleri

Trendyol'da Süper Mart indirimlerinde Sepette %30 indirim yapan firma Happiness yeni koleksiyonlarını tanıtıyor. Kadın tekstilde bir numara olan marka yaptıkları indirimlerle göz dolduruyor.

Dekorasyon ve Aydınlatmada dev indirim

Trendyol'da Sepetin yarısı bedava kampanyasında Dekorasyon ve Aydınlatmada dev indirim kampanyası başladı. Büyük mart indirimde en çok dikkat çeken ürün olarak bugün satışa sunuldu.

Ayrıca büyük kampanyalarda en çok tercih edien 3 ürün

Finish Tablet
Sinem Avize
Siveno çamaşır suyu;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X