Turkcell Bedava İnternet kampanyası 2019 Türkcell hediye internet

Turkcell 2019 Şubat ayında bedava internet kampanyalarına bir yenisi ekledi. Yüzlerce kullanıcısı olan Turkcell, hediye internet veriyor. Türkcell bedava internet paketleri 2019 yenilendi. İşte sizler için derlediğimiz Turkcell Bedava internet kampanyaları.

Turkcell Bedava İnternet kampanyası 2019 Türkcell hediye internet
Yayın Tarihi: 3.02.2019 22:04:00

Turkcell Bedava internet paketlerine bir yenisi daha ekledi. Şu zamana kadar Akıllı 5GB hediye, Şimdi Türkcell'i ol ve Yarı Yıl kampanyaları sonrası Turkcell bir kampanya daha duyurdu. Turkcell son duyurduğu kampanya Sen Yap Diye kampanyası oldu. Turkcell Bedava internet paketleri 2019 en çok merak edilen paketi sizin için araştırdık. İşte bedava internet paketi.

Turkcell Bedava internet paketleri yenilendi

Turkcell'den 25 GB bedava internet kampanyası. 10 Mart 2019 tarihine kadar Turkcell bedava internet dağıtıyor. Hem faturalı hem faturasız müşterilerinin yararlanabileceği 6 hafta sürecek kampanyasında 25 GB bedava internet kazanmak mümkün. 

Turkcell Sen D Yap 25 GB internet nasıl yapılır?

Turkcell Sen De Yap bedava internet paketlerine BİP'ten ulaşabilirsiniz. Bip'te Senyapdiye kanalını takip eden herkese Turkcell'den Bedava internet kazanma şansı var. Sizde hemen senyapdiye kanalını takip ederek 25 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Bip uygulamasından kanalı takip edenler için 3 GB internet her başvurana verilebiliyor. Ayrıca hafta hafta bedava internet kazanabilirsiniz. 4-10 Şubat hediyeleri arasında 3 GB internet kazandırıyor. Toplamda 6 hafta sürecek ve 4-10 Mart 2019 tarihinde 10 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Diğer Turkcell kampanyalarını öğrenmek için tıklayabilirsiniz. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ