Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom ücretsiz internet hediye ediyor! Ramazan Bayramı’na özel bedava internet kampanyası

Korona virüs salgın hastalığı ile mücadele dönemi içerinde en önemli safhasında vatandaşlar olabildiğince evde kalarak kendilerini izole etmesi gerekmektedir. Ancak bu süreç içerisinde gösterilen faaliyetler doğrultusunda GSM operatörleri vatandaşların evde kalma süreci içerisinde büyük destek..

Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom ücretsiz internet hediye ediyor! Ramazan Bayramı’na özel bedava internet kampanyası
Yayın Tarihi: 9.05.2020 21:03:00

Korona virüs salgın hastalığı ile mücadele dönemi içerinde en önemli safhasında vatandaşlar olabildiğince evde kalarak kendilerini izole etmesi gerekmektedir. Ancak bu süreç içerisinde gösterilen faaliyetler doğrultusunda GSM operatörleri vatandaşların evde kalma süreci içerisinde büyük destek sağlayarak internet kampanyaları sunuyor.

Böylelikle GSM operatörleri vatandaşların evde kalma süreci içerisinde evlerinde boş vakitlerini hoş geçirmeleri için Türkcell bedava internet, Türk Telekom bedava internet ve Vodafone bedava internet kampanyalarını siz vatandaşlara sunarak sizlerin yanında olmak istemektedir.

Bedava internet kampanyaları için gelen açıklama Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının teşviki üzerine yapıldığı bilinmektedir. 3 büyük operatör ile görüşme yapan Ulaştırma ve Altyapı bakanlığı kendilerinden 1 GB internet sözünü vatandaşları için aldı. Firmalar da bu doğrultusunda Ramazan aynının sonuna kadar geçerli olması kaidesiyle bedava internet paketlerini sundu.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET PAKETİ NASIL YAPILIR?

Türkcell resmi internet adresi üzerinden yapmış olduğu açıklamalar ve duyurular doğrultusunda tüm aboneleri için faturalı ya da faturasız fark etmeden Ramazan ayı boyunca geçerli olacak 1 GB internet hakkını hatlarınıza tanımlayacağını bildirdi. Bu paket doğrultusunda Ramazan ayı boyunca kullanabileceğiniz internet paketine sahip olma fırsatını bulabileceksiniz. 23 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli olmasıyla birlikte internet hakkını bitirmeyen vatandaşlar hakları bayramın gelmesi ile birlikte so bulacaktır.


TURKCEL 1 GB İNTERNET KAMPANYA BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET PAKETİ NASIL YAPILIR?

GSM operatörleri arasında bulunan Türk Telekom Türkiye’nin en çok abonesi bulunan operatörler arasında yerini alıyor. Ramazana özel 1 GB internet kampanyasını aboneleri için sunmasıyla birlikte sözünü tutuyor. Ramazan ayının sonuna kadar geçerli olacak 1 GB hediye internet sadece Türk Telekom kullanıcıları için değil aynı alt yapıya sahip olan bimcell, pocell, teknosacell, PTTcell gibi hatlarda da geçerli olacaktır.
Türk Telekom aboneleri ücretsiz 1 GB Ramazan ayına özel internetten yararlanmak için HEDİYE1GB yazıp 5555’e SMS atması gerekmektedir.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET PAKETİ NASIL YAPILIR?

Türkiye de en çok tercih edilen GSM operatörleri arasında bulunan Vodafone, Ramazan ayı içerisinde aboneleri için 1 GB internet sözünü tutmasıyla gündemimizde bulunuyor. Vodafone ücretsiz internet kapmayasından faydalanmak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmanız öncelikleriniz arasında bulunması gerekmektedir.

Vodafone operatörünü kullanan vatandaşlar Yanımda uygulamasını indirdikten sonra sağ kısımda yer alan ek paket al kısmında ki RAMAZAN HEDİYE PAKETİ seçeneğini bularak işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda 1 GB internet paketine sahip olma şansını yakalayabileceksiniz.
 
 
 
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR