Uğur doğan öldü mü? Zuhal Topal izdivaç yarışmacısı uğur intihar mı etti

Zuhal Topal'la İzdivaç programına katılan izdivaç yarışmacısı Uğur Doğan öldü mü? Bir dönem Zuhal Topal'ın yaptığı izdivaç programına katılarak ünlenen Uğur Doğan intihar mı etti? İnstagram'dan paylaşım yapan Uğur Doğan'ın siyanür içerek intihar ettiği iddia ediliyor.

Uğur doğan öldü mü? Zuhal Topal izdivaç yarışmacısı uğur intihar mı etti
Yayın Tarihi: 14.08.2019 12:12:00

Geçtiğimiz dönemde FOX ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la İzdivaç programına katılan Uğur Doğan, evlenmek için talipleriyle görüşmüş ancak kendine bir eş adayı bulamamıştı. Ardından günlük hayatına devam eden Uğur Doğan, son sosyal medya paylaşımıyla intihar edeceğini açıkladı! İnternette kullanıcılar Uğur Doğan öldü mü, intihar mı etti? Sorularını araştırıyor.

UĞUR DOĞAN İNTİHAR VİDEOSU PAYLAŞTI 

İnstagram hesabından paylaşım yapan Uğur Doğan, videoda " “Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın” cümlelerini sarf etti. 


Uğur Doğan, instagram hesabından paylaştığı videoya "Benim için ayrılan sürenin sonuna geldik." notunu da düştü! Uğur Doğan'ın takipçileri, sosyal medyada Uğur Doğan, siyanür içerek intihar etti iddialarının doğruluğunu araştırıyor.

UĞUR DOĞAN ÖLDÜ MÜ? SİYANÜR İÇTİ Mİ?

Bir dönem televizyonda izdivaç programıyla ünlenen Uğur Doğan'ın siyanür içerek yaşamına son vermeye çalıştığı, ardından hızla Samatya hastanesine kaldırıldığı ve burada yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak öldüğü iddia ediliyor.

Uğur Doğan'ın intiharıyla ilgili gelişmeler şuan için iddiadan ibaret, yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.
HABERİ PAYLAŞ