Vodafone Bedava İnternet 2019 Vodafone hediye internet kampanyaları

Vodafone Bedava internet kampanyaları 2019. Vodafone hattı olanlar için bedava internet kampanyaları merak ediliyor. Her gün elimizden düşürmediğimiz Vodafone, bedava hediye internet paketi ve kampanyalarını sizler için derledik.

Vodafone Bedava İnternet 2019 Vodafone hediye internet kampanyaları
Yayın Tarihi: 28.01.2019 16:00:00

En çok kullanılan operatörlerden biri olan Vodafone, Bedava internet paketleri 2019 merakla bekleniyor. Vodafone Bedava internet 2019 kampanyalarını sizler için derledik. Ülkemizde kullanım olanı çok olan Vodafone, en uygun kampanyaları ve özellikle hediyeri merak ediliyor. Bizde sizler için Vodafone Bedava internet paketleri 2019 derledik. İşte 2019 yılında Vodafone için kullanabileceğiniz ve hediye alabileceğiz bedava internet paketleri yolları.

Yeni yılda yeni Vodafone kampanyaları birbiri ardı sıra geldi. Hem Faturalı hem Faturasız hatlarda 2019 yılı için bedava Vodafone interent kampanyası bulunuyor. Saatlik, günlük Vodafone bedava ek internet paketi almak için tüm yolları sizler için hazırladık. Özellikle 2019 Vodafone internet hediyesi almanın yolları hepinizi rahatlatacak. 

Vodafone Bedava internet 2019 neler?


Vodafone bedava interent kampanyalarını Vodafone Yanımda uygulamasında Bana Ne Var sekmesinden çarkı çevirmeniz durumunda 5 GB internet paketi hediye alabiliyorsubuz. Ayrıca Freezone olarak İnternet Avcıları uygulaması ile hemen hediye internet paketi alabilirsiniz. Ayrıca hattını Vadafone çekmek isteyenler için 4.5G uyumlu 5 GB internet hediye alabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum interneti 3 GB Bedava internet nasıl alınır?

Vodafone Bedava İnternet 2019 en çok kullanılan kampanyası 3 GB Bedava internet paketi rekor başvuru yapıyor. Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava internet alabilmenizi sağlıyor. Vodafone test çözerek 3 GB bedava interneti 4 dakikada hattınıza tanımlatabilirsiniz. Test çözdükden sonra telefonunuza gelecek 3GB interneti şifre girerek hattınıza tamamlayabilirsiniz. Vodafone Seviyorum interneti testiyle hemen 3GB ücretsiz bedava hediye interneti almayan kalmasın.

Vodafone internet sitesi üzerinden test sayfasına ulaşabilirsiniz. 
HABERİ PAYLAŞ