Vuslat 18.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle Son Tanıtım TRT1

TRT1'in dizisi Vuslat 18.Bölüm Fragmanı Yayınlandı yeni bölümde neler olacak?Vuslat 18.Bölüm Fragmanı özeti ve konusu TRT1

Vuslat 18.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle Son Tanıtım TRT1
Yayın Tarihi: 6.05.2019 22:32:00

TRT1'in dizisi Vuslat 18.Bölüm Fragmanı Yayınlandı yeni bölümde neler olacak. başrollerini Kadir Doğulu Devrim Özkan Mehmet Özgür Ümit Kantarcılar  Gamze Süner Atay Murat Karasu  Baran Bölükbaşı  Serra Pirinç Osman Alkaş Nurhan Özenen  Gözde Kaya  Erdem Akakçe Özcan Varaylı Hikmet Körmükçü  Sennur Nogaylar Pelin Uluksar  Şeyla Halis Veysel Diker Mehmet Emin Kadıhan  Mert Karabulut  Barış Kışlak  Pınar Bibin  Başak Kara Doğukan Töngel  Mehmet Halil Çelik İpek Muştu  Elif Özkul (Sevda Şahin), Ali Çiçek  Yunus Güner Musa Evren, İpek Muştu gibi isimlerin Paylaştığı Vuslat yeni bölümü ekrana kilitleyecek.

On bir ayın sultanı Ramazan’ın gelmesiyle mahalleyi tatlı bir telaş sararken, Aziz, Salih’i ziyareti esnasında huzurlu anlar yaşar. Yaklaşmakta olan fırtınadan Feride de, Aziz de habersizdir. Sultan’ın ve Fırat’ın verdiği karar ikisini de kötü bir sürprizle karşı karşıya bırakır.

Kerem yeni planını devreye sokmaya hazırlanırken, annesiyle ilgili öğreneceği büyük sır, bütün dengeleri değiştirecektir.     

Yolcu, Satranc-ı Urefa’da, “Bast” adımına ilerlerken, Aziz, aradığı huzurun henüz çok uzakta olduğunu anlayacak ve önüne çıkan engelleri aşmak için gireceği savaştan galip çıkmaktan başka bir şansı olmadığının farkına varacaktır.

VUSLAT GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI:


Tutuklanma kararını sükûnetle karşılayan Aziz, bu sırada hayatını kökten değiştirecek bir karar veriyor. Yine iddialı olayları ekrana taşıyacak olan Vuslat dizisi, yeni bölümüyle TRT1 ekranında fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Aziz’in cezaevinde can güvenliği tehlike altına girerken, koğuşta da dışarıda öğrenemediği sırların kapısını aralamaya devam eder.

Aziz’in tutuklanmasını izlemek zorunda kalan Tahsin, bir yandan ailesine gelen tehditlerle uğraşırken diğer yandan geçmişiyle yüzleşmeye devam eder.  Abisinin durumundan habersiz olan Kerem, kendi gerçekleriyle yüzleşmektedir.

Feride’nin yaşayacağı büyük şok geçmiş anıları hatırlamasına sebep olur. Aziz’i kurtarabilmek uğruna, ne kadar uğraşırsa uğraşsın, kader karşında yenilgiye uğrayacak ve oda kendi imtihanıyla yüz yüze kalacaktır.

Yolcu, Satranc-ı Urefa’da, “Büyük Deniz” adımına ilerlerken, Aziz, kendi öfkesinin bedelini ödemek için cezasını çekmeye razı olmuş ve kaderini kabullenmiştir. Bu kabullenişin, kendisine nelere mal olacağını öğrenmesi çok uzun sürmeyecektir.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR